Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

12-latki mistrzyniami tworzenia teledysków do utworów Sanah. Marzą o spotkaniu z artystką (wideo)


Julia Gromek, Nadia Kwiatkowska, Alicja Olszewska, Antonina Palenik i Agata Żarnoch, znane lokalnie jako "Leśne Dziewczyny" to grupa niesamowicie utalentowanych 12-latek, które postanowiły podjąć wyjątkowe wyzwanie - stworzyć własne teledyski do utworów jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sanah. Rezultaty ich pracy zyskują ogromne uznanie zarówno wśród przyjaciół, jak i widzów na YouTube. Jednak to, co naprawdę napędza ich pasję, to marzenie o tym, że Sanah osobiście zobaczy i oceni ich twórczość.


Młode artystki, które obecnie uczą się w szóstej klasie w Szkole Podstawowej w Rudce, są przyjaciółkami od wielu lat. Ich wspólna pasja to miłość do muzyki, a konkretnie - muzyki Sanah. Postanowiły wykorzystać tę miłość i talent artystyczny, by tworzyć teledyski do ulubionych utworów swojej idolki. Teledysk można obejrzeć pod linkiem: https://youtu.be/vJ3nen3ZuS8

- Dziewczynki od lat się przyjaźnią i kręcąc teledyski realizują swoją pasję - mówi Daniel Kwiatkowski, tata Nadii... Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".

 

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama