Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Innowacja od firmy Etikon: energooszczędny płot z dopłatą


Promocja. Dotacja na ogrodzenie? To nie błąd! Innowacyjne podejście lokalnej firmy Etikon, która już od 11 lat prowadzi działalność związaną z odnawialnymi źródłami energii, pozwala otrzymać dotację na ogrodzenie naszej posesji.Energia słoneczna to już nie tylko panele na dachu. Firma Etikon ze Szczytna przekracza granice konwencjonalnego myślenia i oferuje rozwiązania, które łączą funkcjonalność z oszczędnościami. Spotykamy się dziś z ideą, która może zrewolucjonizować Twój dom i portfel – ogrodzenie, które chroni Twoją własność i jednocześnie produkuje dla Ciebie prąd.

 

 

- W ostatnim czasie popularyzacja urządzeń do produkcji energii elektrycznej ze słońca przeżywa olbrzymi boom, co skutkuje obniżeniem cen oraz innowacyjnymi pomysłami – mówi Łukasz Kotula, jeden ze współwłaścicieli firmy Etikon. - Takim innowacyjnym pomysłem jest właśnie proponowane przez Etikon ogrodzenie posesji, które może być więcej niż tylko barierą: teraz staje się innowacyjnym źródłem oszczędności i energii. Z firmą Etikon ze Szczytna odkryjesz, jak zwykły płot może stać się inwestycją, która zwraca się z nawiązką!

 


Etikon

Biuro: +48 537 415 434

Dział sprzedaży: +48 888 603 150

Email: biuro@etikon.pl

Biuro: ul. Żeromskiego 37A 12-100 Szczytno

Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 8:00-16:00


 

Istnieją, co prawda, pewne ograniczenia techniczne co do budowy takiego ogrodzenia, więc do każdego projektu podchodzimy indywidualnie tak, by maksymalnie wykorzystać warunki parceli, którą chcemy ogrodzić.

 

 

Idealnymi warunkami jest granica działki usytuowana na osi wschód – zachód, ale oczywiście odchylenie od tych stron będzie również dobre. Sama konstrukcja jest ustawiona pionowo jak klasyczny płot, więc nie zajmuje miejsca.

 

W ofercie firma Etikon posiada zarówno ogrodzenia mniej reprezentatywne, które można ustawiać w tylnej części działki, jak i bardzo wystawne rozwiązania, które mogą posłużyć jako frontowe ogrodzenie.

 

- Każdy z nas chce ogrodzić działkę, na której znajduje się jego dobytek, a nawet zgodnie z prawem budowlanym, nawet musi to zrobić. Słoneczne ogrodzenie zaspokaja tę potrzebę i konieczność, a dodatkowo wspiera nasz domowy budżet w postaci taniej zielonej energii, która trafia do użytku w naszym domu – zachęca Łukasz Kotula.

 

W 2024 roku rusza kolejna, już 6 edycja rządowego programu Mój Prąd. Program ma na celu m.in. wspieranie gospodarstw domowych w budowaniu przydomowych elektrowni fotowoltaicznych.

 

- Należy pamiętać, że do tego ogrodzenia otrzymamy dotację oraz taką inwestycję możemy odliczyć od dochodu w postaci ulgi termomodernizacyjnej – podkreśla Łukasz Kotula. - Nie ma co się oszukiwać. Energia elektryczna będzie tylko droższa, dlatego każde działanie, które pozwala pozyskiwać zieloną energię jest korzystne.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą słonecznego ogrodzenia do naszego salonu w Szczytnie przy ul. Stefana Żeromskiego 37a.


Etikon

Biuro: +48 537 415 434

Dział sprzedaży: +48 888 603 150

Email: biuro@etikon.pl

Biuro: ul. Żeromskiego 37A 12-100 Szczytno

Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 8:00-16:00


 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama