Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Cenna lekcja w Gołdapi. Siatkarskie „czwórki” na piątym miejscu


Po sukcesie najmłodszych siatkarzy Sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Szczytnie, w czwartek, 25 kwietnia, w finałach naszego województwa, o medale walczyli ich starsi koledzy z klas szóstych. Rywalizację zakończyli na piątym miejscu.


  • Data:

Uczniowie klas szóstych rywalizowali w Gołdapi, gdzie wystąpili w finale Mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego w czwórkach siatkarskich chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody rozgrywane były systemem "każdy z każdym", a o tytuł najlepszych z najlepszych rywalizowały ekipy z Ostródy, Bartoszyc, Dywit, Szczytna oraz Gołdapi.


Reklama

 

– Mimo porażek w każdych z meczów w stosunku 1:2 w setach była to bardzo cenna lekcja dla naszych zawodników, którzy zostawili po sobie dobre wrażenie i godnie reprezentowali Szczytno w finale – komentuje trener Myślak.

 

Reklama

Skład drużyny SSP nr 4: Jan Homoncik, Igor Pszczółkowski, Maciej Płocharczyk, Mikołaj Kaczmarek, Filip Góras, Tymoteusz Archacki, Daniel Jonhson, Łukasz Głowacki, Ignacy Narębski. Zespół prowadzi trener Mariusz Myślak.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama