Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

NOWA JAKOŚĆ DIETETYKI W SZCZYTNIE!


REKLAMA. Chciałbyś schudnąć, zdrowo się odżywiać? Zaprzestać podjadania słodyczy i zacząć ćwiczyć? Próbowałeś diety nie raz, ale ciągle borykasz się z efektem jo-jo? Twoje ćwiczenia kończyły się na zakupie obuwia sportowego? Co jakiś czas obiecujesz sobie, że zaczniesz od przyszłego miesiąca, poniedziałku czy następnego dnia?Najwyższy czas osiągnąć swój cel! Potrzebne będzie Ci wsparcie! Umów się na bezpłatną konsultację dietetyczną do nowego gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Szczytnie przy ul. 1 Maja 19 i daj sobie szansę na lepsze, a co najważniejsze zdrowsze życie.

 

Gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie to pierwsze, w pełni polskie centrum dietetyczne, w którego ofercie mamy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez suplementacji. Dietetyk, po wnikliwym badaniu wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

 

Nic lepiej nie motywuje niż efekty! Spójrz na rezultat kuracji w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie – Weronika zdecydowała się na zmiany w swoim życiu i we współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie schudła aż 12 kg w zaledwie 3,5 miesiąca! Natomiast Pan Szymon zgubił ponad 15 kg w 6,5 miesiąca

 

Zobacz więcej metamorfoz pacjentów z gabinetów Projekt Zdrowie:  https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

 

W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

 

 A po konsultacji?

Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!

 

 

MAŁY KROK DO DUŻEJ ZMIANY

Nie zaoferujemy Ci „diety cud”, bo taka nie istnieje. Nauczymy Cię jak się zdrowo odżywiać, a przy tym osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Bez głodówek, wykluczania większości produktów, czy monotonnej diety opartej na samych sałatkach. To, co wyróżnia nas spośród innych gabinetów dietetycznych to prosta dieta, na którą nie wydasz majątku i nie będziesz musiał poświęcać większości swojego wolnego czasu na przygotowywanie posiłków. Co więcej, spotkania odbywają się w trybie cotygodniowym, abyś przez cały czas trwania kuracji czuł się zaopiekowany i zmotywowany.

Dowiedź się więcej z naszej strony internetowej: https://szczytno.projektzdrowie.info/

 

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW I UDOWODNIJ SOBIE, ŻE DASZ RADĘ!

WIELKIE OTWARCIE JUŻ 8 kwietnia!

 

Projekt Zdrowie Szczytno
Polskie Centra Dietetyczne
ul. 1 Maja 19/9
12-100 Szczytno
Tel. 791 234 503

 

 

 

 

 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama