Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Ostatni dzwonek na semestr letni! Odkryj swoje możliwości z naszą ofertą edukacyjną!


reklama STUDIUJ W SZCZYTNIE

Czy zastanawiałeś się nad dalszym rozwojem swojej kariery, ale nie byłeś pewien, czy to odpowiedni czas? Nie zwlekaj dłużej, to ostatni moment, aby dołączyć do naszego zespołu studentów na semestr letni!Bez względu na to, czy chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką od podstawowych studiów licencjackich, czy też kontynuować swoją edukację na poziomie magisterskim, mamy dla Ciebie wiele ciekawych opcji.

Jedną z naszych najbardziej innowacyjnych propozycji są jednolite studia magisterskie, które możesz ukończyć nawet w zaledwie 2 lata! Nasz program jednolitych studiów magisterskich realizowany jest w indywidualnym toku kształcenia, co oznacza, że uwzględniamy Twój dotychczasowy dorobek edukacyjny, umożliwiając Ci osiągnięcie pełnego programu kształcenia w krótszym czasie. Nie czekaj, dołącz do nas i rozpocznij swoją drogę ku wyższym kwalifikacjom zawodowym!

Oprócz jednolitych studiów magisterskich, oferujemy także studia licencjackie oraz studia uzupełniające magisterskie. Nasza oferta obejmuje również studia podyplomowe, z nowymi kierunkami, które mogą pomóc Ci w poszerzeniu swojej wiedzy i umiejętności w wybranej dziedzinie.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami pod numerami telefonu 502 412 280 lub 519 813 500, lub też wyślij e-mail na adres dorka.szczytno@op.pl. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i udzieli szczegółowych informacji na temat naszych programów studiów.

Nie zwlekaj dłużej, zapisać się na semestr letni to pierwszy krok ku realizacji Twoich zawodowych celów! Sprawdź naszą ofertę na stronach internetowych https://wsnp.edu.pl/, www.sgk.edu.pl, https://sgk.edu.pl/ oraz www.podyplomowe.info i dołącz do nas już dziś!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama