Piątek, 19 Lipiec
Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -

Reklama


Reklama

Zapomniane dramaty Szczytna. Rewelacje Stowarzyszenia Śladami Historii o niewyobrażalnych zniszczeniach z 1914 roku (wideo)


Stowarzyszenie Śladami Historii zaprasza na ekscytującą podróż w przeszłość Szczytna. Ich najnowsza produkcja telewizyjna uchwyciła ogrom zniszczeń, jakie dotknęły miasto podczas wycofywania się armii rosyjskiej w 1914 roku. Odkryj historię, której nie znajdziesz w podręcznikach, i podziel się swoimi refleksjami.


Stowarzyszenie Śladami Historii kontynuuje swoją misję odkrywania fascynujących faktów z historii naszego regionu. Tym razem przenoszą nas w czasy wycofywania się armii rosyjskiej w 1914 roku, prezentując nieznane zniszczenia, jakie dotknęły Szczytno.

 

- Tym razem pokazujemy ogrom zniszczeń jakiego doznało Szczytno w trakcie wycofywania się armii rosyjskiej w 1914 roku – zdradza Radosław Wróblewski ze stowarzyszenia. - Zapraszam do udostępniania filmu, komentowania. Dajcie znać jakie tematy mamy poruszyć w kolejnych – zachęca.

 

Stowarzyszenie Śladami Historii: Jesteśmy Stowarzyszeniem zajmującym się odkrywaniem nieznanej historii naszego regionu. Miejsca historyczne, poszukiwania przedmiotów o wartości historycznej, szerzenie wiedzy o regionie a także fascynujące i pełne przygód wyprawy, to jedynie kilka z wielu form naszej działalności. Przyłącz się do nas i wspólnie z nami odkrywaj nieznaną historię naszego regionu.

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

czytelnik

Bardzo dobry dokument, lecz muzyka jest nie do zniesienia. Stanowczo za głośna, zagłusza narratora.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama