Obowiązkowe są zapisy. Można to zrobić mailowo: randki.szczytno@o2.pl. Organizatorką spotkania jest Agnieszka Kamińska i jej przyjaciele. Z naukowych badań wynika, że kobiety w ciągu 30 sekund są w stanie ocenić, czy napotkany pan jest dobrym kandydatem na partner...
Obowiązkowe są zapisy. Można to zrobić mailowo: randki.szczytno@o2.pl. Organizatorką spotkania jest Agnieszka Kamińska i jej przyjaciele. Z naukowych badań wynika, że kobiety w ciągu 30 sekund są w stanie ocenić, czy napotkany pan jest dobrym kandydatem na partnera. Pani Agnieszka samotnym chce dać co najmniej 10 razy więcej czasu.
Skąd pomysł na organizację szybkich randek w Szczytnie?
W dużych miastach takie randki są bardzo popularne. Sama jestem singielką, wśród swoich znajomych mam też mnóstwo singli. Doszliśmy do wniosku, że może być to fajne wydarzenie i szansa na poznanie kogoś ciekawego. W realu. Bo portale randkowe czy znajomości internetowe nie dają pewności z kim się tak naprawdę rozmawia. Niosą ze sobą spore ryzyko i rozczarowania.
Dlaczego w szczycieńskim „randkowaniu” jest rygor wiekowy od 25 do 45 lat?
I tak ten rozrzut jest bardzo duży. Zależało nam, aby w spotkaniu nie brali udziału ludzie młodzi, licealiści, studenci, którzy niekoniecznie podchodzą do tematu poważnie. Widać to zresztą po komentarzach, które pojawiły się w internecie. Szybkie randki, to nie szybki seks. Podchodzimy do tego poważnie. I chcielibyśmy, aby uczestnicy również tak to traktowali. Szybkie Randki Szczytno mają dać szansę osobom samotnym na poznanie kogoś ciekawego. I niekoniecznie musi to wiązać się od razu ze związkiem. Można przecież poznać kogoś do wspólnych wyjść do kina, teatru, restauracji, czy wspólnego biegania, jeżdżenia na nartach. Taka jest nasza idea tych spotkań.
Uczestnictwo w Szybkich Randkach Szczytno jest darmowe, tak?
Tak. Ale dobrze jest mieć parę złotych w kieszeni, aby zamówić herbatę, czy sok w barze pubu Perła, który został nam udostępniony za darmo. Uczestnictwo jest darmowe, ale obowiązkowa jest rejestracja, której można dokonać mailowo pod adresem randki.szczytno@o2.pl lub za pośrednictwem naszego profilu na facebooku „Szybkie Randki Szczytno”. Na zgłoszenia czekamy do soboty (17 grudnia) do godz. 15.
A jak będzie przebiegała sama randka?
Przy ponumerowanych stolikach będą siedziały panie. Panowie co 5-10 minut minut przesiadają się do innego stolika. Wszystkiego pilnuje organizator, który dzwoni, kiedy mija czas. Każdy z uczestników otrzymuje formularz, w którym wpisuje Tak lub Nie obok numeru osoby, z którą rozmawia. Jeśli pojawi się Tak z obu stron, wówczas udostępniamy im kontakty (e-mail lub telefon). Jeśli pojawi się Nie, kontakty nie są podawane. Uczestnicy są anonimowi, używane są tylko imiona i numery.
A co z nieśmiałością, wstydem? W takich małych miastach, jak Szczytno to może być właśnie największy problem w organizacją tego wydarzenia.
Próbujemy pierwszy raz. Mamy już kilka zgłoszeń. Ale rzeczywiście największą przeszkodą może być nieśmiałość. Liczymy jednak, że single przełamią ją i zapiszą się na nasze randki. Zapraszamy.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33