Reklama

Wtorek, 23 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

Dwa mecze od marzeń. Gwardia Szczytno zaczyna walkę o IV ligę


Przez cały sezon zbierali punkty, wygrywali mecze i budowali pozycję w lidze. Teraz wszystko sprowadza się do 180 minut. Piłkarze Gwardii Szczytno już w środę rozpoczną barażową batalię o awans do IV ligi. Rywalem będzie Mazur Ełk.



Pierwsze starcie odbędzie się 25 czerwca o godz. 18.00 w Ełku. Rewanż zaplanowano na sobotę, 28 czerwca o godz. 17.00 na stadionie Akademii Policji w Szczytnie. To będą jedne z najważniejszych meczów dla szczycieńskiego futbolu w ostatnich latach. Dwumecz z Mazurem Ełk wyłoni zespół, który w przyszłym sezonie zagra w IV lidze.

W środę Gwardia będzie walczyć na wyjeździe. Gospodarze przygotowali dla kibiców ze Szczytna 50 miejsc w sektorze gości. Wstęp kosztuje 10 zł.

Ze względów bezpieczeństwa wejście na stadion będzie możliwe wyłącznie dla osób znajdujących się na imiennej liście przygotowanej przez klub. Kibice muszą wcześniej przesłać swoje imię i nazwisko do zarządu Gwardii i zabrać ze sobą dokument tożsamości.


Reklama

 

Jeszcze większe emocje zapowiadają się w sobotę w Szczytnie. O godz. 17.00 rozpocznie się rewanżowe spotkanie, które może zdecydować o awansie do IV ligi. Organizatorzy przewidzieli również 50 miejsc dla kibiców Mazura Ełk. Także tutaj obowiązywać będą imienne listy uczestników oraz szczególne zasady bezpieczeństwa. Na stadion nie będzie można wnosić m.in. pirotechniki, szklanych opakowań czy niebezpiecznych przedmiotów.

 

W Szczytnie dawno nie było meczu o taką stawkę. Dla zawodników to szansa na postawienie ostatniego kroku po udanym sezonie. Dla kibiców – okazja, by stać się częścią wydarzenia, które może przejść do historii klubu.

Reklama

Najpierw Ełk. Potem Szczytno. Dwa mecze. Jeden cel. Awans do IV ligi.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama