Jej wysublimowane piękno i szyk sprawdzają się przy każdej okazji. Zarówno w tej oficjalnej, jak i jako dodatek do codziennej stylizacji. Biżuteria marki Ram Art by Magdalena Rapacka powstaje z pasji do wyjątkowych kamieni. Ręczne wyroby jubilerskie z niezwykłymi larimarami, czaroitami, czy labradorytami pieszczą zmysły. Przyciągają wzrok każdej kobiety, jak i mężczyzny poszukującego wyjątkowych prezentów. Galeria Ram Art mieści się w Szczytnie i zaprasza - ulica 1 Maja 12/1.
Magdalena Rapacka to 32-letnia gdańszczanka, która po latach zamieszkiwania w Warszawie zakochała się w naszym powiecie.
- Schroniliśmy się tu z mężem przed wielkomiejskim hałasem – śmieje się. - Chcieliśmy żyć, a nie wyłącznie być w pracy. Szczytno znaliśmy, bo często przyjeżdżaliśmy tu wypoczywać. To przepiękne okolice. W podszczycieńskiej wsi znaleźliśmy swój ziemski raj - las, jezioro, ciszę...

Pani Magdalena ma jeszcze jedną pasję: kocha kamienie naturalne. Sprowadza je z całego świata. Wprowadza na polski rynek. A z tych najpiękniejszych i najbardziej unikatowych robi niezwykłą biżuterię.
- Każda jest inna, niepowtarzalna, bo wykonana ręcznie i z sercem – mówi. - To doskonały prezent na każdą okazję. W naszej galerii znajdziecie państwo kolczyki, pierścionki, wisiory, bransolety, czy całe komplety biżuterii. Każdy egzemplarz jest egzotyczny, wartościowy i niepowtarzalny.

W ofercie znajduje się około 200 gatunków najróżniejszych kamieni, z których tworzona jest biżuteria. W tym te unikatowe, takie jak larimar, który wydobywany jest tylko w jedynym miejscu na świecie. Dokładnie na Dominikanie. Nie mniej cenny jest również czaroit – kamień, którego złoża są niemal wyczerpane, w związku z czym jest on bardzo trudno osiągalny. Pochodzi z Rosji.
Kobietom podobają się też magiczne labradoryty, które zmieniają swoją barwę w zależności od rodzaju i kąta padania światła.
- Takich niezwykłych, pojedynczych egzemplarzy mamy w naszej galerii sporo – mówi Magdalena Rapacka. - Każda kobieta może być pewna, że nikt nie będzie miał identycznej biżuterii. Co więcej, jeśli Klient sobie zażyczy, jesteśmy w stanie wspólnie zaprojektować i wytworzyć niepowtarzalne precjoza z kamieniami z naszej wyjątkowej kolekcji.

Jak przyznaje pani Magdalena w kamieniach zakochała się, bo każdy jest inny, w każdym można dostrzec coś magicznego. - Fossil snake skin wygląda jak skóra węża, kwarce dendrytowe to przepiękne obrazy, mamy taki, który przypomina obraz Chełmońskiego, tak maluje natura – uśmiecha się Magdalena Rapacka. - Tu nie ma nic do poprawy. Idealne, niepowtarzalne, magiczne. Gorąco zapraszam do naszej galerii, niech każdy sam to oceni.
W Galerii Ram Art nie ma dwóch identycznych okazów. - Bo nie ma takiej możliwości, aby jakiś kamień się powtórzył – mówi pani Magdalena. - Kamienie oprawiamy w srebrze, które niekiedy złocimy. Nasze prace są na każdą kieszeń, bo ceny zaczynają się już od 50 zł. Wszystko jest naszym autorskim pomysłem. Dlatego daje to gwarancje na oryginalny, niepowtarzalny prezent. Ze względu na niedawne otwarcie, opóźnione znacznie przez pandemię, do 15 września oferujemy atrakcyjne rabaty na wybrane egzemplarze. Od ręki dostępnych jest kilkaset wyrobów.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33