Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Spowodował kolizję, oddał dokumenty, kluczyk i... uciekł


W środę, 27 października tuż przed godziną 16 na skrzyżowaniu ulicy 3 Maja z Ogrodową w szczytnie doszło do kolizji. Jej finał był jednak dość nietypowy. 34-latek tak się wystraszył konsekwencji swojego zachowania, że wręcz pokrzywdzonej w tym zdarzeniu swoje prawo jazdy oraz kluczyk do auta, sam... uciekł. Gdy szczycieńscy policjanci dotarli do sprawcy kolizji okazało się, że miał on ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu wynika, że 30-letnia kierująca pojazdem marki Audi zbliżając się do skrzyżowania ulicy 3 Maja z Ogrodową zaczęła powoli hamować. W pewnym momencie poczuła sile uderzenie.


Reklama

 

Reklama

- Okazało się, że jadący tuż za nią kierowca pojazdu marki Opel Vectra nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu na skutek, czego uderzył w pojazd 30-latki – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - 30-letnia mieszkanka gminy Szczytno oświadczyła, że zarówno ona jak i sprawca kolizji zjechali z drogi, aby nie blokować przejazdu innym kierowcom. W trakcie rozmowy z kierowcą Opla, kobieta wyczuła od niego silną woń alkoholu. Sprawca kolizji tak się wystraszył konsekwencji swojego zachowania, że wręczył kobiecie swój dokument prawo jazdy oraz kluczki i uciekł z miejsca zdarzenia.

 

Szczycieńscy funkcjonariusze ustalili miejsce przebywania 34-letniego kierowcy Opla i poddali go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że miał on ponad 1,5 promila w organizmie.

 

34-latek z uwagi na złe samopoczucie związane z silnym stanem upojenia alkoholowego i przeciwwskazaniem lekarza do osadzenia w policyjnej celi, trafił do szpitala.

 

Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu nie tylko odpowiedzialność za spowodowanie kolizji, ale także utrata prawa jazdy za kierowanie Oplem w stanie nietrzeźwości.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama