Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Katana pierwsza pośród czterdziestu


W sobotę, 7 maja w Mińsku Mazowieckim odbyły się V Mistrzostwa Polski w BJJ dla dzieci i młodzieży. Na listach walk nie mogło zabraknąć podopiecznych trenera Jacka Szewczaka, którzy po raz kolejny wykazali się umiejętnościami i solidnym przygotowaniem. Szczytno stanęło na pierwszym miejscu w klasyfikacji drużynowej.Tytuły mistrzyni i mistrzów Polski w swoich kategoriach zdobyli: Paulina Więcej, Igor Morawski, Marcin Błaszczak oraz Gaspar Święciński. Na drugim miejscu podium stanęli: Marta Błaszczak, Kuba Kuczyński i Marcelin Świetlikowski, natomiast na trzecim pojawili się: Mikołaj Nowotka, Igor Szewczak, Maciej Małkowski oraz dwukrotnie Aleksander Kołodziejski. Ze stref medalowych pomimo starań nie wyszli: Justyna Lubińska, Mieszko Lubiński, Bartek Małkowski oraz Adam Zygmuntowicz.


Reklama

 

- Powyższymi wynikami Katana Berserkers Team Szczytno dołożyła sporą cegiełkę do sukcesu, jakim niewątpliwie jest pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, które wspólnymi siłami wywalczyliśmy razem z naszymi przyjaciółmi z Olsztyna oraz Suwałk. Mamy jeszcze przed sobą dużo pracy, aby ten poziom był taki, jaki ja bym tego chciał, ale trzeba przyznać, że w tym roku nasza sekcja się odrodziła. Zdobyte medale bardzo mnie cieszą, a ręce same składają się do oklasków – cieszy się Jacek Szewczak, trener szczycieńskiego klubu. - Swoją tytaniczną pracą, możecie stanowić wzór dla osób, które tych treningów jeszcze nie podjęły – kieruje słowa do zawodników.

Reklama

 

Kolejne zawody odbędą się 11 czerwca. Wojownicy Katany pojawią się na Lidze Grapplingowej w Żyrardowie, gdzie - jak planuje trener – pojawi się większa ekipa z naszego miasta.

DD

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama