Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

„Zakręcone Walentynki” - kontynuacja akcji na rzecz Marcelinki Żulińskiej. Finał w dzień zakochanych


Cel jest jeden: "odkorkować" powiat szczycieński, wspomagając małą Marcelinkę. Po charytatywnej akcji "Jesienne zbieranie kasztanów" wracamy do mieszkańców Szczytna z propozycją kolejnej inicjatywy, o której była mowa wcześniej w "Tygodniku Szczytno".- W środę, 14 lutego spotkamy się przy ul. Lipperta 3A w Szczytnie między godziną 14:00 a 17:00, aby odebrać od mieszkańców plastikowe korki, których utylizacja jest coraz trudniejsza – wyjaśnia i zaprasza Rafał Bałdyga, organizator akcji w naszym mieście. - To ostatni dzwonek, aby w pozytywny sposób "pozbyć" się zalegających korków z mieszkań, szkół i firm – dodaje. - Korki zostaną przekazane do skupu. A dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na ratowanie życia cudownej dziewczynki.

 

Wcześniej mieszkańcy Szczytna ochoczo włączyło się w zbiórkę kasztanów, dzięki czemu możliwie było mocne wsparcie chorej Marcelinki.


Reklama

 

- Akcja z kasztanami pokazała, że potrafimy się jednoczyć, pomagać i przy tym dobrze się bawić – mówi Rafał Bałdyga. - Kasztany zbierali wszyscy, harcerze, uczniowie, rodziny, seniorzy, firmy, placówki. Czy istnieje lepsza data na podzielenie się częścią swojego serca niż 14 lutego? Spędźmy "Zakręcone Walentynki" wspólnie, integrując się przy wspólnych działaniach na rzecz potrzebujących – zaprasza.

 

Akcje organizowana jest przez Komendę Powiatową Policji w Piszu, naszą "podakcję" wspiera Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie. Chciałbym podziękować Panu Adamowi Trzonkowskiemu z Białej Piskiej, który będąc funkcjonariuszem Policji koordynuje zbiórkę właśnie w swoim komisariacie.

Reklama

 

- Dziękuję wszystkim za wsparcie – mówi pan Rafał.

 

Regulamin akcji dostępny jest na stronie Facebook Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama