Środa, 29 Listopad
Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina -

Reklama


Reklama

Wielbark - Dziel się życiem, oddaj krew na 300-lecie nadania praw miejskich (sprawdź szczegóły)


W sobotę, 27 maja mieszkańcy gminy Wielbark będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnej, wyjątkowej akcji poboru krwi. Tym razem wydarzenie ma szczególny charakter, ponieważ ma ono związek z obchodami 300-lecia nadania praw miejskich Wielbarkowi. Gminny Ośrodek Kultury, będący sercem lokalnej społeczności, gościć będzie tę wyjątkową inicjatywę pod hasłem "30 litrów krwi na 300-lecie nadania praw miejskich Wielbarkowi".Akcja rozpocznie się o godzinie 7:30.Organizatorzy liczą na dużą frekwencję, bo ich celem jest zebranie aż 30 litrów krwi, symbolizujących trzy wieki praw miejskich Wielbarka.

 

Pobór krwi to nie tylko szansa na pomoc potrzebującym, ale również okazja do zjednoczenia lokalnej społeczności. Tego dnia Gminny Ośrodek Kultury przemieni się w miejsce pełne pozytywnej energii, wzajemnego wsparcia i życzliwości. Każdy, kto podejmie decyzję o oddaniu krwi, stanie się częścią tej wyjątkowej historii i wyrazi swoją wdzięczność dla miasta, w którym mieszka.


Reklama

 

Reklama

Wielbark od zawsze słynął z solidarności i troski o innych. Lokalne społeczeństwo jest znane z zaangażowania w różne inicjatywy charytatywne i akcje społeczne. Pobór krwi jest kolejnym krokiem w tej długiej tradycji, pozwalającym mieszkańcom Wielbarku na dawanie życia innym.

 

Wielbarkowi towarzyszy bogata historia, a obchody 300-lecia nadania praw miejskich są doskonałą okazją do odkrycia i celebracji dziedzictwa tego miejsca.

 

- Poprzez udział w akcji poboru krwi, mieszkańcy nie tylko podkreślają swoją dumę z przeszłości miasta, ale również wnoszą swój wkład w budowanie przyszłości – śmieje się Milena Zapadka, dyrektor GOK w Wielbarku. - Każda kropla oddanej krwi ma ogromne znaczenie dla osób, które jej potrzebują, i jest wyrazem solidarności i współczucia. Zachęcam do udziału.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama