Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Legenda punkrocka - grupa Dezerter zagra w Szczytnie! Wygraj bilety!


Za sprawą Łukasza Kamińskiego i Rafała Szumnego w Szczytnie zagra legendarny zespół punkrockowy Dezerter. Grupa działa nieprzerwanie od 1981 roku. Dla miłośników Dezertera mamy niespodziankę. Dwa bilety na koncert. Aby je zdobyć trzeba prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe (na końcu tekstu).Dezerter zagra w szczycieńskim klubie Agaton w piątek, 12 kwietnia. Wydarzenie wspiera Bank Spółdzielczy w Szczytnie.

 

- Drzwi do klubu i na koncert zostaną otwarte punktualnie o godz. 19, a sam koncert rozpocznie się o godz. 20 – mówi Rafał Szumny, współorganizator wydarzenia. - Dezerter to legenda mocnego grania. To grupa, która wciąż ściąga tłumy na swoje koncerty. Jest gwiazdą w Japonii, zachodniej Europie. I w Polsce oczywiście.

 

Co ciekawe każdy z muzyków Dezertera ma już powyżej... 60 lat.

 

- Ale energii im wciąż nie brakuje – śmieje się Łukasz Kamiński. - To stara punkrockowa siła. Ich koncerty to moc. Na pewno będzie też tak i w Szczytnie.

 

Wydarzanie jest biletowane. Bilet kosztuje 60 zł w przedsprzedaży i 70 zł w dniu koncertu. Można je kupić w Agatonie lub na stronie internetowej: https://www.smieszneprezenty.com.pl/category/bilety


Reklama

 

Przed Dezerterem na scenie pojawi się grupa Wirus z Olsztyna.

 

Łukasz Kamiński i Rafał Szumny to miłośnicy mocniejszego grania. Obaj kolekcjonują płyty CD oraz... kasety magnetofonowe. Łącznie mają niemal 2 tysiące takich muzycznych eksponatów.

 

- To nie tylko eksponaty – oburza się Łukasz. - Wciąż słucham muzyki z kaset. Ma to swój urok, klimat brzmienia – zapewnia.

 

Pomysł koncertu Dezertera w Szczytnie zrodził się już kilka lat temu. Niestety, plany pokrzyżowała pandemia.

 


KONKURS! Wygraj dwa bilety na koncert!

Odpowiedz prawidłowo na muzyczną zagadkę:

 

„W roku 2000 do zespołu Dezerter dołączył basista zespołu Hey Jacek Chrzanowski. Pozostaje w składzie do dziś. W roku 1995 współtworzył projekt muzyczny inspirowany serialem Twin Peaks. Oprócz Jacka Chrzanowskiego w zespole było jeszcze trzech basistów m.in. Marek „Bruno” Chrzanowski z zespołu Wilki, Tomasz „Titus” Pukacki z Acid Drinkers, a także Wojtek Kuzyk z zespołu Kasi Kowalskiej. Na perkusji grał Piotr „Posejdon” Pawłowski z Closterkeller.

Reklama

 

Pytanie konkursowe: jak nazywał się ten projekt? Dwie osoby, które zadzwonią jako pierwsze w dniu 6 lutego o godzinie 9:38 i podadzą prawidłową odpowiedź otrzymają darmową wejściówkę na koncert Dezertera. Na odpowiedzi czekamy pod numerem telefonu: 502 607 584.


 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama