Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Japonia coraz bliżej. Karatecy SKKK powołani do kadry narodowej na wyjazd na MŚ (zdjęcia)


Koniec wakacyjnego nicnierobienia jednym kojarzyć się będzie ze wznowieniem zajęć szkolnych, innym – zawodnikom Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate łączy się rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu treningowego.Tuż po zakończeniu roku szkolnego zawodnicy SKKK Zembrzuski Dojo wyjechali na obóz sportowy do Zawoi w Beskidzie Żywieckim, gdzie odpoczywali po minionym sezonie. Odwiedzili zaprzyjaźnione miasto Żywiec lub wędrowali po górach, co do łatwych nie należały. Można więc śmiało zaliczyć to do treningów wytrzymałościowych. Oczywiście obóz karate to również zajęcia w karate-gi, gry i zabawy oraz rywalizacja sportowa, których też nie mogło zabraknąć.

 

Poza obozem sportowo-krajoznawczym odbyło się również zgrupowanie karate w Gliczarowie pod kątem zbliżających się mistrzostw Świata. Trójka zawodników z SKKK Best Team po wspaniałym występie na mistrzostwach Europy w Barcelonie: Olaf Szempliński (złoto), Jaś Rogala (złoto) i Natalia Hajn (srebro) powołani zostali do kadry narodowej na wyjazd na MŚ do Japonii. I to właśnie oni uczestniczyli w zgrupowaniu w górach, gdzie mieli okazję sprawdzenia się z innymi zawodnikami europejskiego formatu.


Reklama

 

– Cała trójka w czerwcu zaczęła od roztrenowania, aby już od lipca wznowić cykl treningowy do najważniejszych zawodów w dotychczasowym ich życiu – komentuje shihan Piotr Zembrzuski trener kadry narodowej SO-Kyokushin Polska. - Aż do startu w Japonii ich życie będzie podporządkowane jednemu celowi - zdobyciem złotego medalu na Mistrzostwach Świata Juniorów. Wiem, że ich no to stać – zapewnia Zembrzuski.

 

– Zapraszamy wszystkich chętnych do podążania drogą BUDO Karate. Ograniczenia są tylko w naszej głowie. Szczegóły na www.karate.szczytno.pl – zaprasza Piotr Zembrzuski.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama