Wtorek, 28 Marca
Imieniny: Ernesta, Jana, Marka -

Reklama


Reklama

Angielski nawet dla niemowląt – Tomasz Banul zaprasza (sprawdź szczegóły)


Promocja. Od 6 miesięcy do 6 lat – dzieci w takim wieku chłoną wiedzę nawet wtedy, gdy o tym nie wiedzą. To najlepszy czas na poznawanie języka, a najlepszy sposób to zajęcia muzyczno-ruchowo-sensoryczne zgodnie z metodami  Musical Babies i Musical English. Programy zostały wyróżnione Certyfikatem European Langauge Label - dla nowatorskich inicjatyw w nauczaniu języków obcych przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Komisarza UE ds. Wielojęzyczności. W Szczytnie prowadzi je certyfikowany Tomasz Banul - magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w szkolnictwie, a jednocześnie koncertującym pianistą i gitarzystą, ukończył studia muzyczne – jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku.Obie stosowane do nauki języka angielskiego metody można by długo opisywać, ale najlepszym opisem są opinie tych, którzy już z nich korzystają bądź korzystali.

 

Aneta, mama Amelki

Zajęcia bardzo atrakcyjne. Oryginalne pomoce dydaktyczne, nauka odbywa się także przez taniec i śpiew. Poziom zajęć jest dopasowany do wieku uczestników. Do tego specjalnie dobrana aranżacja otoczenia: zamiast w sali dydaktycznej np. park. Córka jest bardzo zadowolona i robi
postępy. Polecam.

 

Dobrochna

Bardzo polecam zajęcia dla najmłodszych z Panem Tomkiem. Ciekawe, wspierające rozwój, a przede wszystkim wzbudzające zainteresowanie malucha.
Dzięki osobowości Pana Tomka zajęcia z tańcem, muzyką i instrumentami są prowadzone w radosnej i przyjaznej formie. Ta forma aktywności rozwija koordynację ruchową, poczucie rytmu, wprowadza do świata tańca, muzyki oraz innego języka i pomaga poznawać nowych kolegów.

 

Justyna

Na zajęciach nigdy nie było nudy, pan Tomek co rusz zaskakiwał nowymi pomysłami na oswajanie dzieci z językiem angielskim. Nauka odbywała się w sposób nieoczywisty, niejako przy okazji zabawy. Dzieci były zaangażowane i pełne zapału.
Najpiękniejsze wspomnienie z zajęć Musical English to zdecydowanie zajęcia w parku przy ul. Pasymskiej w Szczytnie. Letnia pogoda, słoneczne popołudnie, siedzimy na kocach. Dzieciaki biegają boso po trawie, pan Tomek gra na ukulele, wesoła angielska piosenka łączy nas wszystkich. Było tak.. Easy like sunday morning.. Chociaż to nie była niedziela i nie był to poranek.

 

Monika, mama Jasia

Musical Babies to miejsce stworzone dla i z  myślą o najmłodszych. W przyjaznej atmosferze, pod okiem kreatywnego profesjonalisty, pełnego energii i zapału dzieci poznają język angielski poprzez zabawę i muzykę. Na zajęciach dostępne są rekwizyty, które zachęcają dzieci do nauki i poznawania słówek/wyrażeń. Jest to piękny wstęp do dalszej nauki. A wakacyjne zajęcia w parku są rewelacyjne!


W Szczytnie prowadzimy następujące zajęcia:


zajęcia Musical Babies dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat – grupa poranna – zajęcia odbywają się w MDK
zajęcia Musical Babies dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat – grupa popołudniowa – zajęcia odbywają się w żłobku Siódme Niebo
zajęcia Musical English – grupa 3-4 lata
zajęcia Musical English – grupa 5-6 lat

Przed podjęciem decyzji o zapisaniu się do nas dajemy możliwość przyjścia na zajęcia i uczestniczenia w nich, aby zobaczyć czy dziecku i rodzicom się podoba. Na takie zajęcia pokazowe wymagane są wcześniejsze zapisy – telefonicznie – 502 622 108 lub przez wiadomość fb
nasz profil:
https://www.facebook.com/mb.olsztyn/
Można do nas dołączyć w każdej chwili!

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie zmienia się w Akademię Policji
  Miliony wyrzucone w błoto, bo pan granatnik koszulkę w młodości nosił Police Akademy i teraz takie zamarzenie ma. Lepiej chłopie poczytaj czegoś o granatnikach poczytaj

  wolf


  2023-03-27 11:12:06
 • Zalewska, Kasznia, Jesionowski, Hydromix, Przyjazne Spychowo, PZN... Jurandy trafiły do wybitnych (zdjęcie)
  Wielkie gratulacje dla Pani Wiesi, pracowałem z Panią w szpitalu, wspaniała Osoba :)

  Krzysiek


  2023-03-27 10:55:36
 • Kardiolog, który stracił serce dla Szczytna. Historia doktora Adama Nagajewskiego
  Cudowny lekarz szkoda że Pan nas opuścił ale nie dziwię się tu nie było szans na rozwój życzę powodzenia i dziękuję

  Aaa


  2023-03-26 21:57:01
 • O szukaniu winnych – felieton Jerzego Niemczuka
  Szanowny Panie Niemczuk. Tekst o uczeniu się pisania w trakcie wypisywania mandatu - stary jak świat. Znam go od dobrych 30 lat, Będąc dość młodym człowiekiem, przewożącym w przepisowej liczbie w maluchu moich przyjaciół w dość sporym mieście o nazwie Toruń z Centrum na Bielany. Lato, szyby opuszczone i ferajna śmieje się do rozpuku z różnych dowcipów. Tylko ze względu na nasz wiek i dobry nastrój niczym nie wzmacniany zostaliśmy zatrzymani przez patrol, który trzepał nas prawie godzinę. Każdego z osobna goszcząc w wiadomym wozie. Reszta czekając samochodzie zastanawiała się, czy uczą się jeszcze pisać i czytać, czy już literują i drukują. Płakaliśmy ze śmiechu, a mandat płaciliśmy zrzutką, W sumie nie wiadomo za co, zdaje się, że stwarzaliśmy swym dobrym humorem zagrożenie na drodze. Może obecnie niektórzy są po studiach np. w Toruniu, ale w innej akademii. Druga rzecz - na pochyłe drzewo każda koza skacze, łatwiej pobić słabszego, niż zmierzyć się z Pietrzykowskim. Ot taka opowiastka. Pozdrowienia

  Anegdota


  2023-03-26 17:07:19
 • Mazurskie Malediwy zostaną bez wody i mieszkańców? (Rozmowa z wójtem gminy Jedwabno Sławomirem Ambroziakiem)
  Piękne lasy i jeziora nie wystarczą do godnego życia. Jakość życia stałych mieszkańców systematycznie się pogarsza. Jesteśmy wyłączeni komunikacyjnie. Tragedia jest w służbie zdrowia. Nie ma od lat stomatologa. Kiedyś dojeżdżał ginekolog, okulista. Teraz mamy tylko lekarza rodzinnego i zrujnowany budynek, zaniedbaną posesję ośrodka zdrowia. Tak źle nie było od lat.Pan Wójt remontuje i buduje kluby na wsiach a nie dba o zdrowie mieszkańców, zęby dzieciaków i wygląd miejscowości gminnej.Podatki, wszystkie opłaty mamy najwyższe w powiecie. Nasze dzieci nie chcą tu wracać. Również młodzi ludzie z dużych miast nie myślą o budowie tutaj domów na okres lata. Jest brak infrastruktury przyciagającej młodych ludzi. Jest dużo domków letniskowych, które zostały pobudowane dawno. Młodzi szukają atracji sportowych, ścieżek rowerowych. Gmina chce zarabiać na turystach nie oferując nic w zamian. Kanalizacja, wodociągi są niezbędne dla rozwoju turystyki. Ale to obecnie standart. Trzeba czegoś więcej. Brak miejsc pracy też wyklucza powrót dzieci po ukończeniu nauki w rodzinne strony. Oni już nawet na urlop nie chcą tu przyjeżdżać, tłumacząc to brakiem jakichkolwiek atrakcji. Okropnie wyglądają obskurne punkty handlowe i gastronomiczne w Warchałach. Młodzi ludzie planujący rodzinę nie widzą w Jedwabnie perspektyw rozwoju swoich dzieci. Brak jest zajeć pozalekcyjnych, rozwijających zainteresowania, na dodatkowe zajęcia językowe, sportowe trzeba dzieci dowozić do miasta. Koszty utrzymania są wyższe niż w mieście. Ostatnio GOK bardzo rozwinął działalność. Jednak nie jest w stanie zatrudnić specjalistów prowadzących na wysokim poziomie zajęcia tematyczne. Ożywili się emeryci i bardzo dobrze, że wyszli ze swoich czterech ścian. Jednak to nie gwarantuje rozswoju gminy. W stosunku do ościennych gmin zostaliśmy poważnie w tyle. Nawet mieszkania oferowane za 40 % ceny mieszkania o takim standardzie w Olsztynie nie znajdują nabywców. JeślI powstanie poligon to również rozwój turystyki w gminie będzie zagrożony. Nie wiem jak wygladaja wpływy z podatków od turystyki, domków letniskowych w stosunku do pozostałych wpływów. Uważam jednak, że nic za te pieniądze nie zrobiono dla turystów. Brak parkingów w Warchałach, niesprzątana plaża w Nartach, brak koszy na śmieci w miejscach publicznych to tylko ułamek zaniedbań. Z roku na rok obserwuję coraz mniej młodszych turystów odwiedzających naszą piękną ale bardzo zaniedbaną gminę. Przyjeżdżaja starsi ludzie szukający ciszy, majacy tu swoje, już często podniszczone domy.

  Mieszkaniec


  2023-03-26 10:46:07
 • Ekstremalna Droga Krzyżowa w Szczytnie: 33 km modlitwy, ciszy i trudów w poszukiwaniu spotkania z Bogiem
  Ja myślę, że JPII mniej potrzebuje takich jak \"szczytnianin od zawsze\", Grot przynajmniej nie pluje na niego nienawiścią i jadem.

  Anna


  2023-03-26 10:26:41
 • Wielbark szykuje się na przyjęcie tysięcy żołnierzy?! Wojsko rozpoczyna promocję powstania nowej jednostki wojskowej w tej gminie
  Nie Kuba, nie wystarczy, żeby powróciła normalność, trzeba wszystkich z Nowogrodzkiej pogonić na zbite ryje, nie zapominaj, że jest to doskonale zorganizowana mafia.


  2023-03-26 10:18:59
 • Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie zaprasza w podróż po świecie mangi - czwartek, 30 marca
  Manga to każdy komiks wydany w Japonii, nie istnieje też coś takiego jak styl mangowy. Poza Japonią mangą nazywamy komiks japońskiego autora (bez względu na styl, w jakim został stworzony). Tutaj co najwyżej mamy do czynienia z komiksem.

  pcela


  2023-03-24 19:06:16
 • Trwają policyjne działania pn. Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego
  Lepiej zainteresować się tymi co mają sądowy zakaz kierowania autami , bo czują się bezkarni.

  cojest


  2023-03-24 14:11:05
 • Lokalna mapa potrzeb już działa. Skorzystaj! Pomóż rozwinąć swoje miasto, gminę
  Lans jak lans - jeden szyty subtelnie, a inny grubymi nićmi. Tak niewiarygodnego człowieka, co to w radzie siedzi od iluś lat, a teraz dopiero szuka pomysłów u mieszkańców - to rzadko się spotyka. Niektórzy to jeszcze umieją trochę udawać, a on idzie na rympał.

  Krajan


  2023-03-24 11:26:18

Reklama