Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Angielski nawet dla niemowląt – Tomasz Banul zaprasza (sprawdź szczegóły)


Promocja. Od 6 miesięcy do 6 lat – dzieci w takim wieku chłoną wiedzę nawet wtedy, gdy o tym nie wiedzą. To najlepszy czas na poznawanie języka, a najlepszy sposób to zajęcia muzyczno-ruchowo-sensoryczne zgodnie z metodami  Musical Babies i Musical English. Programy zostały wyróżnione Certyfikatem European Langauge Label - dla nowatorskich inicjatyw w nauczaniu języków obcych przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Komisarza UE ds. Wielojęzyczności. W Szczytnie prowadzi je certyfikowany Tomasz Banul - magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w szkolnictwie, a jednocześnie koncertującym pianistą i gitarzystą, ukończył studia muzyczne – jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku.Obie stosowane do nauki języka angielskiego metody można by długo opisywać, ale najlepszym opisem są opinie tych, którzy już z nich korzystają bądź korzystali.

 

Aneta, mama Amelki

Zajęcia bardzo atrakcyjne. Oryginalne pomoce dydaktyczne, nauka odbywa się także przez taniec i śpiew. Poziom zajęć jest dopasowany do wieku uczestników. Do tego specjalnie dobrana aranżacja otoczenia: zamiast w sali dydaktycznej np. park. Córka jest bardzo zadowolona i robi
postępy. Polecam.

 

Dobrochna

Bardzo polecam zajęcia dla najmłodszych z Panem Tomkiem. Ciekawe, wspierające rozwój, a przede wszystkim wzbudzające zainteresowanie malucha.
Dzięki osobowości Pana Tomka zajęcia z tańcem, muzyką i instrumentami są prowadzone w radosnej i przyjaznej formie. Ta forma aktywności rozwija koordynację ruchową, poczucie rytmu, wprowadza do świata tańca, muzyki oraz innego języka i pomaga poznawać nowych kolegów.

 

Justyna

Na zajęciach nigdy nie było nudy, pan Tomek co rusz zaskakiwał nowymi pomysłami na oswajanie dzieci z językiem angielskim. Nauka odbywała się w sposób nieoczywisty, niejako przy okazji zabawy. Dzieci były zaangażowane i pełne zapału.
Najpiękniejsze wspomnienie z zajęć Musical English to zdecydowanie zajęcia w parku przy ul. Pasymskiej w Szczytnie. Letnia pogoda, słoneczne popołudnie, siedzimy na kocach. Dzieciaki biegają boso po trawie, pan Tomek gra na ukulele, wesoła angielska piosenka łączy nas wszystkich. Było tak.. Easy like sunday morning.. Chociaż to nie była niedziela i nie był to poranek.

 

Monika, mama Jasia

Musical Babies to miejsce stworzone dla i z  myślą o najmłodszych. W przyjaznej atmosferze, pod okiem kreatywnego profesjonalisty, pełnego energii i zapału dzieci poznają język angielski poprzez zabawę i muzykę. Na zajęciach dostępne są rekwizyty, które zachęcają dzieci do nauki i poznawania słówek/wyrażeń. Jest to piękny wstęp do dalszej nauki. A wakacyjne zajęcia w parku są rewelacyjne!


W Szczytnie prowadzimy następujące zajęcia:


zajęcia Musical Babies dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat – grupa poranna – zajęcia odbywają się w MDK
zajęcia Musical Babies dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat – grupa popołudniowa – zajęcia odbywają się w żłobku Siódme Niebo
zajęcia Musical English – grupa 3-4 lata
zajęcia Musical English – grupa 5-6 lat

Przed podjęciem decyzji o zapisaniu się do nas dajemy możliwość przyjścia na zajęcia i uczestniczenia w nich, aby zobaczyć czy dziecku i rodzicom się podoba. Na takie zajęcia pokazowe wymagane są wcześniejsze zapisy – telefonicznie – 502 622 108 lub przez wiadomość fb
nasz profil:
https://www.facebook.com/mb.olsztyn/
Można do nas dołączyć w każdej chwili!

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama