Reklama

Środa, 17 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Nowa remiza i 70 lat służby. Strażacy z Nowego Dworu zapraszają na wyjątkowe święto


To będzie dzień, który łączy historię z przyszłością. 1 maja w Nowym Dworze mieszkańcy gminy Jedwabno spotkają się, by wspólnie świętować otwarcie nowej remizy oraz jubileusz 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej.



Strażacy OSP Nowy Dwór od lat są tam, gdzie trzeba – przy pożarach, wypadkach i lokalnych zagrożeniach. Teraz zyskają nowe zaplecze, które ma jeszcze lepiej służyć bezpieczeństwu mieszkańców.

 

Uroczystości rozpoczną się o godz. 12:00 Mszą świętą w kościele w Nowym Dworze. Następnie uczestnicy przejdą pod nową remizę, gdzie o 13:10 zaplanowano oficjalne rozpoczęcie obchodów. Na zakończenie przewidziano strażacki poczęstunek.


Reklama

 

To wydarzenie ma wymiar symboliczny. Z jednej strony – 70 lat historii jednostki. Z drugiej – nowa przestrzeń, która będzie służyć kolejnym pokoleniom druhów.

 

Organizatorzy zapraszają mieszkańców gminy Jedwabno, rodziny i wszystkich sympatyków OSP. To okazja, by być razem – nie tylko przy święcie, ale przy wspólnej sprawie.

Reklama

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama