Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Regina Rosłaniec-Bavcevic ze Szczytna wkroczyła na scenę „Voice Senior”. Zdobywa serca widzów i jurorów


Rodowita szczytnianka Regina Roslaniec-Bavcevic bierze udział w telewizyjnym hicie „Voice Senior” w Telewizji Polskiej. Pani Reginie w programie idzie... znakomicie. Aby go wygrać, być może za chwilę będzie potrzebowała naszego wsparcia, głosów.- Pani Regina pochodzi z bardzo umuzykalnionej szczycieńskiej rodziny – zainteresowała nas tematem Joanna Gawryszewska z Fundacji Kreolia, która na co dzień zajmuje się lokalnymi talentami muzycznymi. - Jej dwie siostry Ania i Dorota również zajmują się muzyką. Ania jest nauczycielem gry na skrzypcach, nauki śpiewania. Prowadzi zajęcia. Dorota z kolei prowadzi orkiestrę w Olsztynie.

 

Jaka dziecko przestawała płakać tylko, gdy dawano jej kabel od żelazka - jej pierwszy mikrofon. Do szkoły muzycznej poszła wyłącznie z zazdrości - chciała być taka jak siostra, która już się tam uczyła... - można przeczytać na stronie programu TVP opis szczytnianki.

 


Reklama

Podjęła naukę w klasie skrzypiec, ale miała tak wrażliwy słuch, że ćwiczyła z… watą w uszach. Wzięła udział w konkursie piosenki studenckiej w Krakowie, gdzie zachwycili się nią Młynarski i Grechuta. Szybko trafiła na kontrakt do Jugosławii i zaczęła śpiewać w hotelach.

 

Na występie w Splicie poznała Josko – swojego męża, Chorwata. To z miłości do niego Regina wyprowadziła się do Chorwacji, gdzie mieszka już prawie 40 lat. Ostatnio, ze względów osobistych, miała długą przerwę w śpiewaniu. „Voice Senior” to jej wielki powrót na scenę.

 

 

„The Voice Senior” jest kolejną modyfikacją należącego do Talpa Content formatu telewizyjnego „The Voice”, który zyskał popularność na całym świecie i od wielu lat realizowane są lokalne wersje.

Reklama

 

Piąta odsłona programu w telewizyjnej Dwójce zadebiutowała w styczniu. Talent-show można oglądać przez siedem tygodni w soboty o godz. 20.00 i 21.10.

 

Wyniki programu zostaną ogłoszone w części live, zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu sms.

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno"Komentarze do artykułu

Krystyna Kuznicka

Jestem Panią zachwycona.Tak silnych wzruszeń doznałam słuchając Pani śpiewu. To prawda że słychać w Pani głosie ból świata. Dziękuję i mam nadzieję na płytę.

Romek

A co ma to wysłużone hasełko do tego? Tyle że nauczyła się Pani jego i musi gdzieś je wkleić?

Małgorzat modzelewaka Kasiabalu

Myślimy globalnie działamy lokalnie Pani Regina napewno będzie miała mój głos

Romek

Ooo widzę, że redakcja pisze o programach z TVP. Już można???????

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama