Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Zapraszamy na Grillowe Warsztaty z marką Broil King oraz Dzień Otwarty z Ekspertami w Centrum Ogrodniczym Flora Garden w Szczytnie!


Zapraszamy na Grillowe Warsztaty z marką Broil King oraz Dzień Otwarty z Ekspertami w Centrum Ogrodniczym Flora Garden w Szczytnie! Wydarzenie odbędzie się w piątek, 26 maja na parkingu Centrum Ogrodniczego Flora Garden przy ul. Wielbarskiej 17. To doskonała okazja, aby poznać się bliżej z jednym z czołowych producentów grilli na świecie - Broil King.


  • Data:

Podczas warsztatów będziecie mieli okazję podziwiać grille Broil King w akcji i spróbować różnorodnych grillowanych przysmaków. Na grillu będą przygotowywane kiełbaski, karkówka, krewetki, podudzia z kurczaka z grilla na pellet oraz nawet pizza z grilla! To idealna okazja, aby poznać różne techniki grillowania i cieszyć się pysznymi potrawami.

 

Dodatkowo, w trakcie wydarzenia, będziecie mieli szansę spotkać się z ekspertami takimi jak AGRIMPEX, SUMIN, EKODARPOL, TARGET. Będziecie mieli możliwość porozmawiać z nimi, zasięgnąć porad dotyczących grillowania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Warsztaty grillowe i Dzień Otwarty rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do 16:00, dając Wam dużo czasu na skorzystanie z tej fantastycznej okazji.

 

Nie przegapcie tego wydarzenia! Zapraszamy wszystkich miłośników grillowania oraz tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat marki Broil King i grillowania. To również okazja do ciekawych spotkań i rozmów.

 

Do zobaczenia!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama