Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Zamieszanie wokół wicewójta w Rozogach. Monika Grudziądz z awansem


Jest wicewójt w Rozogach. Wokół tej funkcji zrobiło się na chwilę gorąco. Na giełdzie nazwisk pojawili się m.in. Adrian Greczycho i Karol Włodkowski. Tymczasem funkcję wicewójta będzie pełniła Monika Grudziądz, która od wielu lat jest sekretarzem gminy.Ostatnio wśród mieszkańców pojawiły się informacje, że młody samorządowiec planuje powołanie wicewójta. Podejrzewali, że zostanie nim Adrian Greczycho, który w Farynach, rodzinnej miejscowości Kaczmarczyka, prowadzi hotel.

 

O Adrianie Greczycho pisaliśmy już na łamach Tygodnika Szczytno. Wziął on udział w telewizyjnym formacie „Bitwa o gości”. Tworzy Grupę Impetum. Na jego stronie internetowej znajduje się wiele usług, w tym szkolenia dla branży gastronomicznej, budowlanej, salonów kosmetycznych, brokerów i agentów ubezpieczeń, firm deratyzacyjnych i innych. Zadzwoniliśmy do potencjalnego kandydata na wicewójta. Nie miał zbyt wiele czasu by z nami rozmawiać, ale powiedział krótko.

 

- Skąd takie informacje? Nie zaprzeczam i nie potwierdzam – uciął.

 

Jako potencjalny wybór Kaczmarczyka wymieniany był również Karol Włodkowski.


Reklama

 

- Bardzo mi miło, ale pierwsze o tym słyszę. To ciekawa propozycja, ale jeszcze jej nie otrzymałem – zapewnił.

 

O te doniesienia zapytaliśmy Grzegorza Kaczmarczyka w ubiegłym tygodniu. Odpowiedział nam nieco tajemniczo.

 

- Jak powołam wicewójta, to wtedy będzie wiadomo kto nim jest. Wicewójt będzie już niedługo, ale jest jeszcze za wcześnie o tym, żeby mówić o kosztach dla gminy – mówił w rozmowie telefonicznej.

 

Tymczasem wójt Kaczmarczyk z początkiem tego tygodnia stanowisko wicewójta powierzył najprawdopodobniej Monice Grudziądz, obecnej sekretarz gminy, która te dwie funkcje ma ze sobą łączyć. Takie informacje otrzymaliśmy od rozoskich urzędników, bo wójt – już chyba tradycyjnie – nie miał dla nas czasu na kilkuminutową rozmowę.

Reklama

 

Informację potwierdziła nam Monika Grudziądz: - To prawda. Z dniem 27 maja została mi powierzona także funkcja wicewójta gminy Rozogi.

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama