Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Za kierownicą z uśmiechem - Dzień Kobiet na torze manewrowym! Drogie Panie nie przegapcie tego!


8 marca nie tylko kwiaty i czekoladki! Tego Dnia Kobiet, panie z naszego powiatu będą miały szansę przeżyć coś wyjątkowego i ekscytującego za kółkiem. Specjalnie dla nich, na placu manewrowym w Szczytnie, zorganizowano dzień pełen adrenaliny i edukacyjnej zabawy. Nie przegap okazji, by nauczyć się kontrolowanego poślizgu i doświadczyć symulacji dachowania – wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów!Czy można świętować Dzień Kobiet inaczej niż tradycyjnym bukietem róż? Oczywiście, że tak! W Szczytnie, insp. Radosław Drach wraz z Markiem Bojarskim i Ośrodkiem Szkolenia Kierowców L-Wit postanowili zaskoczyć panie nietypowym prezentem – dniem pełnym motoryzacyjnych wyzwań. Już 8 marca, na placu przy ulicy Łomżyńskiej 18, każda dama może stać się królową ekstremalnej jazdy.

 

Wyobraź sobie rano, zamiast kawy, dostajesz kluczyki do samochodu wyposażonego w troleje, które sprawią, że każdy zakręt to nowa przygoda. Brzmi jak scena z filmu akcji? To właśnie oferta "Dnia Kobiet za kółkiem", gdzie kontrolowany poślizg i symulator dachowania to tylko część atrakcji. To nie tylko test umiejętności, ale przede wszystkim świetna zabawa i okazja do nauki w bezpiecznym środowisku.


Reklama

 

Zabawa, adrenalina, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Instruktorzy zadbają o to, by każda uczestniczka czuła się pewnie i komfortowo za kierownicą. Zakończenie dnia przewiduje rywalizację, w której najlepsze "kierowczynie" zostaną nagrodzone. Ale spokojnie, tu każda uczestniczka wyjeżdża z nagrodą – nowymi umiejętnościami, pewnością siebie i niezapomnianymi wspomnieniami.

 

Chcesz doświadczyć, jak to jest "przelecieć" zakręt z uśmiechem na ustach? Masz czas do 5 marca, by zapisać się na to wyjątkowe wydarzenie. Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona, więc lepiej nie zwlekać. Zadzwoń pod numer 600-022-734 i zarezerwuj miejsce dla siebie lub zrób niespodziankę wyjątkowej kobiecie w swoim życiu.

Reklama

 

"Za kierownicą z uśmiechem" to nie tylko okazja do świętowania Dnia Kobiet w oryginalny sposób, ale również szansa na zdobycie cennych umiejętności. Zapraszamy na plac manewrowy – niech ten 8 marca stanie się dniem pełnym emocji, nauki i dobrej zabawy. Bo kto powiedział, że kobiety nie mogą świętować swojego dnia w sportowych butach, trzymając kierownicę w dłoniach?Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama