Środa, 7 Czerwiec
Imieniny: Laury, Laurentego, Nory -

Reklama


Reklama

ETIKON – zaufaj 10-letniemu doświadczeniu i skorzystaj z dotacji na fotowoltaikę. Do wzięcia nawet 26 tys. zł


PROMOCJA. Po raz kolejny zmieniły się kwoty rządowych dotacji do montażu instalacji fotowoltaicznych. Domowe inwestycje mogą być wsparte dotacją od 6 tys. zł, do nawet 26 tys. zł w przypadku magazynu energii – mówi Dariusz Turek z firmy Etikon, która specjalizuje się w budowie instalacji fotowoltaicznych oraz innych źródeł odnawialnych. Warto z tego skorzystać, bo nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Służymy doradztwem, pomocą i oczywiście profesjonalnym montażem całej instalacji.

 


  • Data:

Etikon to firma z naszego powiatu, która swoje początki datuje na 2012 rok. Zielone źródła energii to jej pasja, dzięki czemu każde powierzone zadania wykonuje z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Najlepszym dowodem na wysoką jakość usług jest pełna satysfakcja dotychczasowych klientów, którzy chętnie wracają i polecają Etikon innym.

 

- Zachęcamy osoby, które myślą o montażu instalacji do rozpoczęcia działań jeszcze w tym roku, bo nie wiadomo, jak zmienią się przepisy w przyszłym – przekonuje Dariusz Turek z firmy Etikon. - Rząd właśnie podniósł kwoty dotacji. Teraz na montaż instalacji można otrzymać wsparcie w kwocie 6 tys. zł. W przypadku, gdy chcemy zamontować też magazyny energii ta kwota wzrasta nawet do 26 tys. zł. Taką inwestycję wciąż można odliczyć też od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej.

 

Przeciętna instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kW to koszt 25-30 tys. zł. Taką powinien posiadać każdy dom.

 

- Współpracujemy też z Bankiem Spółdzielczym, który może finansować taką inwestycję. Czas realizacji przedsięwzięcia to około miesiąc. Naszym klientom pomagamy oczywiście kompleksowo w przebrnięciu przez wszystkie formalne procedury, na przykład zgłoszenie instalacji do operatora – dodaje pan Dariusz. - Przy obecnych cenach prądu instalacja powinna zwrócić się w ciągu 5 lat. W kryzysie energetycznym to naprawdę korzystna inwestycja.

 

 

 

W przypadku montażu magazynu energii do tej kwoty należy doliczyć około 30 tys. zł. Ale za to mamy niemal pełną samowystarczalność. To przy obecnych cenach energii kusi. Warto skorzystać z oferty i pomocy firmy Etikon.

 


Etikon:

Tel.: +48 888 603 150

Email: biuro@etikon.pl

 

Biuro

ul. Żeromskiego 37A

12-100 Szczytno

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 8:00-16:00
Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama