Czwartek, 18 Sierpień
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona -

Reklama


Reklama

Ach ten Miłek, aż miło patrzeć


Piłkarze Omulwi Wielbark wygrali z Cresovią Górowo Iławeckie 3:2. To jednak Cresovia strzeliła pierwszą bramkę, choć wielbarczanie mieli w ciągu sześciu pierwszych minut meczu aż cztery stuprocentowe sytuacje. Omulew mecz wygrała, bo w świetnej dyspozycji był Mariusz Miłek.Cresovia Górowo Iławeckie - Omulew Wielbark 2:3

Bramki Górowo:

Jacek Staszewski 11'

Mateusz Piechota 75'

 

Bramki Wielbark:

Mariusz Miłek 41', 45', 82'

 

 

OMULEW WIELBARK: Skład podstawowy: Grzegorz Woźny, Marek Remiszewski (75'), Patryk Płoski (85'), Michał Murawski, Kamil Miłek, Mariusz Miłek, Michał Kwiecień (90'), Łukasz Gut (87'), Krystian Gąsiewski, Andrzej Bagiński, Mateusz Abramczyk.

Skład rezerwowy: Tomasz Przybysz, Cezary Nowakowski (90'), Damian Musioł (75'), Jakub Krupiński (85'), Bartek Kosiński, Andrzej Jabłonowski (87').


Reklama

 

- Mecz zaczął się od naszego mocnego uderzenia – komentuje spotkanie Mariusz Korczakowski, trener Omulwi. - W ciągu sześciu pierwszych minut zmarnowaliśmy aż cztery stuprocentowe sytuacje strzeleckie. Najpierw Miłek strzelił w słupek, potem pudłowali Płoski, Remiszewski i Gut. Efekt był taki, że poszła pierwsza i jedyna kontra naszych rywali i przegrywaliśmy 0:1.

 

Trener wielbarczan podkreśla, że mimo to wciąż inicjatywa należała do jego drużyny. - Pięknym strzałem popisał się Płoski, bramkarz wybronił, ale piłki nie złapał, dobił ją Miłek i wyrównaliśmy – mówi Korczakowski. - Potem obrońca z Górowa zagrał ręką w polu karnym. I ponownie bramkę zdobył Miłek.

Reklama

 

Niestety, gospodarze w75 minucie wyrównali na 2:2. - W końcówce mecz się nieco wyrównał, ale na nasze szczęście Miłek był w świetnej dyspozycji, wykończył akcję całego zespołu i ustalił wynik meczu na 3:2 dla nas.

 

Cieszę się ze zwycięstwa, bo po czterech porażkach z rzędu musimy w końcu szukać gdzieś punków, ale martwi mnie brak skuteczności. Nie ma komu strzelać bramek w naszym zespole. Mamy mnóstwo sytuacji, ale ich nie wykorzystujemy. Ten mecz powinien zakończyć się wynikiem co najmniej 8:2 dla nas.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Wójt Szydlik odcina Marksewo od wody, jest decyzja i termin
  i prawidłowo, odcinać im wodę, przecież mają obok jezioro. Dobrze by było nałożyć, na tą sezonową szarańczę jakieś opłaty za wdychanie naszego powietrza, a jak nie będą płacić... to też je odciąć :)))


  2022-08-17 18:16:48
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  A to Ty nie wiesz, że pierwszeństwo przejścia przez jezdnię w miejscach do tego wyznaczonych przysługuje pieszym? Za te, jak to nazwałeś \"trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości...\" odpowiada kierowca, bo można tak dostosować prędkość, by w/w trudności, wyeliminować, zanim dożywotnio kogoś okaleczysz, lub zabijesz. Jak już doszukujesz się winy we wszystkich, to poszukaj jej też u siebie. PS. za gadanie przez telefon na przejściu, już są odpowiednie kary...i słusznie.

  XbosuX


  2022-08-17 18:02:26
 • Lep na inwestorów, miasto wydało specjalny folder
  To ile kasiorki tym razem wyłożono na tą bzdurę? Potrzebne to jak \"stanowiska wędkarskie\", \" \"strefy wypoczynku\", \" hamakowisko\". A jak tam się ma dofinansowanie remontu dachu Kościoła Ewangelickiego- nadal nie ma 20 tys. w kasie miejskiej?

  dr


  2022-08-17 17:42:36
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Świetny pomysł miał Lidl z parkomatami

  Gość


  2022-08-17 13:58:57
 • Wykonawca popsuł wakacyjną radość, mieszkańcy wściekli (zdjęcia)
  Dziwne, żeby znaleźć tak nieodpowiedzialnego budowlańca i nic z tym nie robić. Słaby gospodarz.

  Gabi


  2022-08-17 13:54:13
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Niektórzy uważają za normę parkowanie przy nieswojej posesji.

  Gabi


  2022-08-17 13:51:07
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Brak parkingów? Na ul. Andersa parking prawie pusty. Obok ZKM parking, za hotelem Krystyna parking. Tylko ludzie jak trzeba przejść kilka metrów to problem. Są parkingi tylko trzeba trochę pochodzić a nie wjechać do sklepu .

  Taki tam.


  2022-08-17 13:22:13
 • Radny Furczak złamał dżentelmeńską umowę? Budżet obywatelski z nowymi, starymi kontrowersjami?
  nasi radni to osoby bezradne kasa i zawracanie kijem rzeki to ich domena w czasie kadencji

  Zdzysk


  2022-08-17 13:06:56
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  Jeżeli komuś nie zdarzyło się dotychczas, że pieszy albo rowerzysta na przejściu dla pieszych nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd, wszedł na przejście nie upewniając się czy nie nadjeżdża pojazd mogący mieć trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości od pieszego, z telefonem przy uchu nie obserwując sytuacji na jezdni, itp. itd. to proszę o informację pod powyższym artykułem.

  Do kierowców


  2022-08-17 07:47:49
 • Sygnał Czytelników: Koszmarnie drogie ścieki!
  Miejscowość Jurgi gm.Pasym tu za beczkowóz z nieczystościami płynnymi 10m3 trzeba zapłacić 350 zł czyli za 1m3 35 zł. Takie stawki dostaliśmy po wybudowaniu nowej oczyszczalni ścieków w Pasymiu.

  Są jeszcze większe stawki.


  2022-08-17 07:07:43

Reklama