Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

XXVI Konkurs Palma Wielkanocna Rozogi 2023 weź udział w konkursie na najpiękniejszą palmę (sprawdź szczegóły)


XXVI Powiatowy Konkurs Palma Wielkanocna w Rozogach - przypominamy o pięknej tradycji chrześcijańskiej, która w wielu regionach Polski wciąż jest żywa i pielęgnowana z pasją. To nie tylko okazja do kreatywnego spędzenia czasu, ale też sposób na uczczenie świąt Wielkanocy.

 


  • Data:

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i umiejętności artystycznych. Każdy ma szansę wykazać się talentem w tworzeniu palm, a także zdobyć cenne nagrody.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić się do Gminnego Ośrodka Kultury w Rozogach do 27 marca. Następnie, należy dostarczyć palmę do kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Rozogach najpóźniej do 31 marca (piątek) do godziny 18.

 

Palmy będą oceniane przez specjalne jury, a wyniki poznamy 2 kwietnia. Zostaną ogłoszone w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach.

 

Przypominamy, że palma wielkanocna to nie tylko piękna ozdoba, ale też wyraz wiary i pamięci o najważniejszych wydarzeniach, które miały miejsce podczas Świąt Wielkanocnych. To także okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, a także do rozwijania swojego talentu artystycznego.


Reklama

 

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia! Niech tegoroczne palmy zachwycą swoją urodą i przypomną o najważniejszych wartościach, jakie niesie ze sobą Wielkanoc.

 

Ważne terminy:

  • Udział w konkursie można zgłosić w Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach pod numerami telefonów 89 722 60 48 lub 600 755 563 najpóźniej do 27 marca.
  • Palmy należy dostarczyć do 31 marca (piątek) do godz. 18 do Kościoła pw. Św. Marii Magdaleny w Rozogach.
  • W konkursie mogą wziąć osoby indywidualne (dzieci, młodzież i dorośli), szkoły, przedszkola, stowarzyszania, czy inne nieformalne grupy
  • Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 kwietnia, około godz. 13 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama