Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Niepowtarzalne rękodzieła i oryginalne upominki – pokaż swoje cuda na II Jarmarku Wielkanocnym w Szczytnie


W Szczytnie już po raz drugi odbędzie się Jarmark Wielkanocny. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mieszkańcy miasta i okolic będą mieli okazję zobaczyć i kupić niepowtarzalne ozdoby i upominki związane z nadchodzącymi świętami.


  • Data:

Organizatorzy Jarmarku Wielkanocnego zapraszają do udziału osoby prywatne oraz firmy, które zajmują się rękodziełem świątecznym, twórców ludowych, a także producentów oryginalnych i nietuzinkowych przedmiotów. Każdy wystawca będzie miał okazję zaprezentować swoje wyroby i wzbogacić ofertę Jarmarku o swoje niepowtarzalne dzieła.

 

W tym roku Jarmark odbędzie się 2 kwietnia 2023 r. i na pewno przyciągnie tłumy miłośników rękodzieła oraz osób poszukujących niebanalnych i oryginalnych prezentów dla swoich bliskich.


Reklama


 

Wszyscy, którzy chcieliby pokazać swoje produkty na tym wyjątkowym wydarzeniu, mogą zgłaszać chęć udziału Miejskiemu Domowi Kultury w Szczytnie do 24 marca 2023 r. pod numerem telefonu 692 428 903.


 

To doskonała okazja dla twórców i przedsiębiorców, którzy chcą pokazać swoje umiejętności i zdolności artystyczne szerszej publiczności oraz zdobyć uznanie i popularność. Zachęcamy do zgłaszania swojego udziału i przygotowania się na tegoroczny Jarmark Wielkanocny w Szczytnie!

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama