Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Młodzi artyści rządzą światem sztuki w Pasymiu. Wieczór artystyczny w MOK Pasym pełen kreatywności i pasji (zdjęcia)


W piątkowy wieczór odbył się wieczór artystyczny, w hawajskich klimatach, przygotowany przez dzieci i młodzież na zakończenie roku kulturalnego w MOK Pasym. Wydarzenie, prowadzone przez Matyldę Keuchel, rozpoczęło się od występu grupy gitarowej MOK Pasym wraz instruktorem Arkiem Górskim. Program muzyczny kontynuowany był następnie przez grupę wokalną, działającą pod opieką Urszuli Pyrak, która zaprezentowała kilka utworów z nowego repertuaru.


  • Data:

Grupa taneczna z Remmic Dance Academy zaprezentowała hawajski taniec hula. Po czym przyszedł czas na straszno-śmieszny występ teatru "Zgraja" z przedstawieniem "Duchy" przygotowanym pod kierunkiem Adama Bocianiaka.

 

Poza występami na scenie, mieliśmy również okazję podziwiać prace plastyczne wykonane przez dzieci i młodzież w pracowni plastycznej MOK Pasym pod okiem Kariny Zembrzuskiej oraz Klaudii Łączyńskiej.


Reklama

 

Dzieci pokazały nie tylko swoje umiejętności artystyczne, ale także niesamowitą kreatywność i pasję, którą wkładają w swoje działania. Ich zaangażowanie i chęć tworzenia przekroczyły nasze oczekiwania i udowodniły, że dzieci potrafią rządzić światem sztuki.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzicom, instruktorom i pracownikom MOK Pasym za ich ogromne zaangażowanie i wkład w organizację tego wspaniałego wydarzenia. Dzięki nim Dzień Dziecka w MOK Pasym był niezapomnianym przeżyciem i prawdziwym świętem sztuki.

Reklama

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia MOK Pasym i podziwiania wystawy prac plastycznych utalentowanych młodych artystów...

 

źródło: tekst i foto GOK PasymKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama