Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Komedia jak malowana... MDK Szczytno zaprasza na „Dekoratora” - poniedziałek, 27 marca


W poniedziałek, 27 marca w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbędzie się spektakl pt. „Dekorator”. Początek seansu godz. 18:30. „DEKORATOR” to komedia jak malowana. Przebojowy Dekorator, czy raczej: Pan Złota Rączka? Jak to bywa w życiu wszystko zaczyna się od niewinnego flirtu...."DEKORATOR" to brytyjska komedia, w której ścierają się emocje, charaktery, a napięcie rośnie od pierwszego trzaśnięcia drzwiami! Jak to bywa w życiu, wszystko zaczyna się od niewinnego flirtu, jednak tutaj stawka jest o wiele wyższa! Jedno z małżonków wyjeżdża z domu, w którym właśnie zaczyna się remont.

 

Kiedy do akcji wkracza Walter - Pan Dekorator, a może nawet Pan Złota Rączka i spec od wszystkiego - wydarzyć się może naprawdę wiele! Co zmaluje Przebojowy Dekorator, czy raczej: Pan Złota Rączka? Marcia, elegancka pani domu, postanawia prosić o pomoc Pana Dekoratora. Malarz Walter warunkowo decyduje się zagrać rolę jej męża przed jeszcze jedną, bardzo atrakcyjną Panią. Tytułowy bohater podejmuje się próby ratowania sytuacji, małżeństwa Marcii i... samego siebie.


Reklama

 

To emocjonujące zamieszanie ma zaskakujący komediowy i miłosny finał... "Dekorator" to dwie godziny dobrego humoru i udanej zabawy, w której sytuacyjne pomyłki mieszają się z salwami śmiechu, a zwroty akcji budują napięcie do ostatniej chwili! Zapraszamy na niezwykłą komedię w wyśmienitej obsadzie. Przekonajcie się sami... Spektakl jest nową produkcją twórców hitu "Rubinowe gody”

 

 

Występują: PAULINA HOLTZ ANNA IBERSZER PAWEŁ KOŚLIK Autor: DONALD CHURCHILL Reżyseria: PAWEŁ FERENS Przekład: KLAUDYNA ROZHIN Scenografia: WOJCIECH STEFANIAK Kostiumy: EWA GDOWIOK

Reklama

 

Więcej na ten temat oraz o możliwości kupienia biletów w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama