Ostatnie w tym roku spotkanie związane było z Regionalnymi Rozgrywkami Klubów Sportowych Orange. Rywalizacja 11 drużyn zakończyła się zwycięstwem klubu UKS przy Gimnazjum w Giżycku. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się SKS Janowe Biedronki i UKS Rozogi. Wszyscy uczestnicy otrzymali autografy oraz zrobi...
Ostatnie w tym roku spotkanie związane było z Regionalnymi Rozgrywkami Klubów Sportowych Orange. Rywalizacja 11 drużyn zakończyła się zwycięstwem klubu UKS przy Gimnazjum w Giżycku. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się SKS Janowe Biedronki i UKS Rozogi. Wszyscy uczestnicy otrzymali autografy oraz zrobili setki pamiątkowych zdjęć. Klubowa rywalizacja odbyła się wczoraj w hali OSiR Włochy w Warszawie.
- To już ósme regionalne spotkanie w tym roku. Widzę jak wielką sportową rodziną staliśmy się przez ten czas. Młodzi sportowcy rozwijają się, są coraz bardzie odważni i zmotywowani do mierzenia się z różnymi wyzwaniami. Pokazaliśmy, że zawodnicy bez względu na wiek mogą trenować i rywalizować jak równy z równym. Cieszę się, że trenerzy przekazują swoim podopiecznym wiedzę, którą udostępniamy na platformie internetowej – mówi Artur Siódmiak, ambasador programu Kluby Sportowe Orange.
Regionalne Rozgrywki Klubów Sportowych Orange to kolejna, po Pucharze Orange, okazja dla młodych sportowców do poznania innych drużyn z okolicy. Ci, którzy na co dzień konkurują ze sobą w wirtualnej grywalizacji, mogli wspólnie cieszyć się ze sportowych osiągnięć i sukcesów. W sumie we wszystkich spotkaniach w tym roku uczestniczyło 1242 zawodników i 178 trenerów. Rozdano w sumie 1420 medali oraz około 7500 autografów.
- Chcemy cały czas motywować młodych ludzi do aktywności fizycznej. To ważne, że każdy z nich podczas rozgrywek otrzymuje pamiątkowy medal i ma możliwość trenowania ze sportowcami, których widział na meczach reprezentacji Polski, czy innych wydarzeniach. Nasze działania już przyniosły założone rezultaty. W wielu klubach powstały nowe sekcje sportowe, angażujemy również całe rodziny i lokalną społeczność. W sumie objętych programem jest 7000 zawodników. To o 800 więcej niż na starcie Klubów Sportowych Orange. A przed nami kolejny rok, w którym planujemy wiele atrakcji – mówi Jerzy Dudek, ekspert merytoryczny programu.
Rywalizacja 11 klubów w Warszawie zakończyła się zwycięstwem klubu UKS przy Gimnazjum w Giżycku – klub w marcu br. został również zwycięzcą Pucharu Orange. Tuż za nim w rywalizacji punktowej uplasowali się zawodnicy z SKS Janowe Biedronki (Gzowo). Drużyna zamykająca podium to UKS Rozogi. W zmaganiach wzięły również udział kluby UKS Jagiellończyk (Jedlnia), KS Orzełek (Parysów), UKS Jedlanka (Jedlińsk), GKS Góra (Nowa Góra), UKS Olimpijczyk Białowieża, KSO Sokół (Łączna), KS ORIONE (Ostrojów) oraz UKS Dziewiątka (Puławy).
Patronat honorowy nad programem objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Sportu i Turystyki. Partnerem programu została firma New Balance.
Radni powinni się przyjrzeć spółce AQUA. Tam to dopiero marazm.
Juras
2026-06-22 22:01:31
A największe brawa dla burmistrza - za pomysł, odwagę no i za śpiew !! Z najlepszymi życzeniami - spełniania kolejnych marzeń i dalszego , pełnego wsparcia ze strony tej Jedynej !
Tamara J.
2026-06-22 18:20:45
Drugi rząd od góry, druga pani od lewej to pani Prząda.
Tutejsza
2026-06-22 16:38:30
\"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
XxX
2026-06-22 16:11:40
Przepraszam ale Pasym i Kalwa to nie Warmia południowa lecz mazury południowo zachodnie
zdysk
2026-06-22 08:54:18
Piękne
Tomasz
2026-06-21 23:21:36
Ludzie którym bieda nie grozi a za nimi durne plakaciki, za które ktoś zgarnął kasę. To kto poleci ta rakieta z plakatu?
Bartek
2026-06-20 19:47:42
Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Maria L.
2026-06-20 10:10:57
fejnie było xD
palący jointa na komisariacie
2026-06-19 20:38:44
Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
zbieracz grzybów
2026-06-19 20:36:33