Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Inspirujące spotkanie z profesorem Rogowskim w ramach Pierwszej Ligi Biznesu organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Szczytnie (zdjęcia)


Kilkadziesiąt osób wzięło w kolejnym szkoleniu w ramach Pierwszej Ligi Biznesu. Wydarzenie współorganizuje Bank Spółdzielczy w Szczytnie. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców. Tym razem mieli oni okazję skorzystać między innymi z wiedzy profesora Waldemara Rogowskiego, głównego ekonomisty BIK. Warsztaty są darmowe. Wciąż można dołączyć do kolejnych paneli.Temat środowego spotkania to - „Jak prowadzić biznes (mikro, MSP) z sukcesem w zmiennym otoczeniu”.

 

- Pan profesor to też praktyk, dlatego słuchało się go doskonale – mówi nam jeden z uczestników. - Ogrom przydatnej wiedzy, również dla naszego lokalnego podwórka. Fajnie, że Bank Spółdzielczy w Szczytnie wszedł w ten projekt i daje lokalnym przedsiębiorcom możliwość rozwoju. Profesor zwrócił uwagę na wiele zagrożeń, ale było też światełko w tunelu na stabilność w prowadzaniu biznesu. Oby tak się stało – dodaje nasz rozmówca z uśmiechem.

 

W środowym spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

 


Reklama

- Bardzo cieszę się, że frekwencja dopisała – mówił na przywitanie Krzysztof Karwowski, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - Ciekawa była też dyskusja po tym panelu, do naszego eksperta było sporo pytań. Ale takie warsztaty to też doskonała okazja do wymiany lokalnych doświadczeń – dodał.

 

 

- Jestem bardzo zadowolona z tej inicjatywy Banku Spółdzielczego w Szczytnie – mówiła z kolei Beata Januszczyk, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Szczytnie, która również wzięła udział w spotkaniu. - Po żywej dyskusji widzę, że nasi przedsiębiorcy również.

 

Projekt Pierwszej Ligi Biznesu realizowany jest przez Bank Spółdzielczy w Szczytnie we współpracy z Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Kolejne spotkanie już 06.12.2023 r. o godz. 13:00 w Restauracja Zacisze Szczytno.

Reklama

Zainteresowanych zachęcamy do zgłoszenia chęci uczestnictwa w najbliższej placówce naszego banku:

https://bsszczytno.pl/kontakt/placowki/

📱+48 89 624 23 09 📧centrala@bsszczytno.p

 

 

 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama