Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Magiczne wieczory wuzyczne w Mamamija w Spychowie! Koniecznie sprawdź szczegóły


Mamamija w Spychowie zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty pełne niezapomnianych wrażeń muzycznych!Już w najbliższy piątek Mamamija w Spychowie zaprasza na niezwykły koncert akustyczny, który rozpocznie się o godzinie 19:00. W programie usłyszymy utwory z repertuaru grupy Gabi at the River, a także znane przeboje innych wykonawców. To będzie wieczór pełen pięknej muzyki i wspaniałych emocji, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

 

Ale to nie koniec muzycznych atrakcji! W sobotę o tej samej porze scenę Mamamija przejmie zespół Panowie, serwując solidną dawkę bluesa i rocka. Utwory, które zaprezentują, są pełne ciekawych tekstów i utrzymane w stylu blues-rockowym. Publiczność może spodziewać się niesamowitych improwizacji instrumentalnych oraz zabawy muzyką, która z pewnością porwie każdego do tańca.


Reklama

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na te dwa niezapomniane wieczory w Mamamija kajaki, Bystrz, 14A. Rezerwacje i dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 698 192 018.

 

Nie przegapcie tych wyjątkowych koncertów i dołączcie do nas, aby wspólnie cieszyć się magią muzyki w Spychowie!

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama