Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

JK Facemodeling Szczytno zdradza sekrety piękna i relaksu – wywiad z Justyną Krajewską


Czy marzysz o zdrowej, promiennej skórze i chwili relaksu? JK Facemodeling Szczytno zdobywa coraz większą popularność dzięki unikalnym zabiegom pielęgnacyjnym. W rozmowie z Justyną Krajewską, właścicielką salonu, odkrywamy sekrety masażu Kobido, facemodelingu, Oshin Bian i innych terapii. Poznaj ich korzyści i dowiedz się, jak indywidualne podejście może zrewolucjonizować Twoją pielęgnację twarzy.



Dzień dobry, Pani Justyno. Pani firma, JK Facemodeling Szczytno, zdobywa coraz większą popularność. Czy mogłaby Pani opowiedzieć naszym czytelniczkom o oferowanych przez Panią zabiegach i ich korzyściach?

Dzień dobry, oczywiście. W JK Facemodeling Szczytno specjalizujemy się w manualnych technikach pielęgnacji twarzy, takich jak masaż Kobido, facemodeling, Oshin Bian oraz indywidualnie dobrane terapie, które kończymy kinesiotapingiem. Każdy z tych zabiegów jest wyjątkowy i przynosi różnorodne korzyści.

 


JK Facemodeling Justyna Krajewska 

12-100 Szczytno

ul. Wasińskiego 2/3

tel. 533 295 222


 

Zacznijmy od masażu Kobido. Na czym polega ten zabieg i jakie korzyści przynosi?

Masaż Kobido to tradycyjna japońska technika masażu twarzy, która działa na głębokie warstwy skóry, mięśnie i powięzie. Jest to wyjątkowy zabieg, który łączy relaks z efektami liftingującymi. Poprawia krążenie krwi, redukuje napięcia mięśniowe i stymuluje produkcję kolagenu. Często pytają nas, czy masaż jest bolesny – wprost przeciwnie, jest niezwykle relaksujący i odprężający.

 

A co z facemodelingiem? Czym różni się od masażu Kobido?

Facemodeling to holistyczne podejście do modelowania twarzy, które łączy techniki masażu, drenażu limfatycznego i terapii manualnej. Głęboką pracą na tkankach i powięzi. Skupiamy się na poprawie owalu twarzy, liftingu policzków oraz redukcji zmarszczek i oznak zmęczenia. Panie często pytają, jak długo utrzymują się efekty – zazwyczaj są one widoczne od razu po zabiegu i mogą utrzymywać się przez kilka tygodni.

 

 

Oshin Bian brzmi bardzo egzotycznie. Co to za technika?

Oshin Bian to nowoczesna technika, która łączy masaż twarzy i biustu z użyciem specjalnych kamieni Bian. Kamienie te emitują fale ultradźwiękowe, które głęboko wnikają w skórę, stymulując regenerację komórek. Idealnie nadaje się do redukcji obrzęków, cieni pod oczami i poprawy tekstury skóry. Klientki często pytają, czy kamienie są bezpieczne – mogę zapewnić, że są w pełni naturalne i bezpieczne dla zdrowia.

 


JK Facemodeling Justyna Krajewska 

12-100 Szczytno

ul. Wasińskiego 2/3

tel. 533 295 222


 

 

Oferujecie także terapie indywidualnie dobrane do potrzeb klientek. Jak to wygląda w praktyce?

Dokładnie tak. Każda z naszych klientek jest inna, dlatego zawsze przeprowadzamy wstępną konsultację, aby dobrać najbardziej odpowiednią terapię. Może to być kombinacja różnych technik masażu, drenażu limfatycznego czy nawet akupresury. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań naszej klientki. Kobiety często pytają, czy takie indywidualne podejście jest droższe – nie, ceny są dostosowane do rodzaju i czasu trwania zabiegu.

 

Na czym polega kinesiotaping, którym kończycie każdą terapię?

Kinesiotaping to technika, która polega na aplikowaniu specjalnych elastycznych taśm na skórę. Taśmy te wspierają mięśnie, poprawiają krążenie krwi i limfy, a także pomagają w redukcji obrzęków. Po każdym zabiegu aplikujemy taśmy, aby przedłużyć efekty terapii i zapewnić dodatkowe korzyści.

 

 

Brzmi wspaniale. Czy planujecie wprowadzenie nowych zabiegów w najbliższym czasie?

Tak, już niedługo wprowadzimy do naszej oferty headspa, który jest absolutną nowością w naszym mieście. Headspa to zabieg, który łączy masaż głowy z pielęgnacją skóry głowy i włosów. Jest to doskonały sposób na relaks i poprawę kondycji włosów. Więcej szczegółów zdradzimy już wkrótce. Serdecznie zapraszam do JK Facemodeling Szczytno. Dbajmy o siebie i cieszmy się zdrową, promienną skórą.


JK Facemodeling Justyna Krajewska 

12-100 Szczytno

ul. Wasińskiego 2/3

tel. 533 295 222




Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama