Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Medal za zasługi trafił do prezesa Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)


Podczas uroczystej Gali Liderów Finansowania Innowacji, która odbyła się na Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców 2024, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie Krzysztof Karwowski został uhonorowany Medalem za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP.Prezes Krzysztof Karwowski znalazł się wśród liderów finansowania innowacji. Medal wręczyli mu prof. Waldemar Sługocki, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, oraz dr Tadeusz Białek, Prezes Związku Banków Polskich.

 

Medal za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP to prestiżowe odznaczenie przyznawane przez Ministra Rozwoju i Technologii. Krzysztof Karwowski i Bank Spółdzielczy w Szczytnie znaleźli się w elitarnym gronie. Działania szczycieńskiego banku oraz jego prezesa na rzecz wspierania innowacji i finansowania małych oraz średnich przedsiębiorstw zyskały uznanie na najwyższym szczeblu.

 


Reklama

- To wspaniały moment dla naszego banku oraz ogromny powód do dumy dla całego zespołu – powiedział po ceremonii prezes Krzysztof Karwowski. Wyraził też swoje podziękowania za wsparcie i współpracę, które pozwoliły mu osiągnąć ten sukces.

 

- Dziękujemy i gratulujemy prezesowi, życząc dalszych sukcesów – napisali na profilu Facebook Banku z kolei pracownicy.

 

 

Krzysztof Karwowski jest znany ze swojego innowacyjnego podejścia do finansowania. Jego strategie pomogły wielu małym i średnim przedsiębiorstwom rozwijać się i prosperować. Dzięki jego działaniom, Bank Spółdzielczy w Szczytnie stał się symbolem stabilności i wsparcia dla lokalnych biznesów.

Reklama

 

Odznaka nadana przez Ministra Rozwoju i Technologii jest świadectwem uznania dla prezesa Krzysztofa Karwowskiego i jego wkładu w rozwój gospodarczy Polski.

 

 

Ceremonia wręczenia medalu była nie tylko świętem dla Krzysztofa Karwowskiego, ale również dla całego zespołu Banku Spółdzielczego w Szczytnie.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama