Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Aspirant Tomasz Bielski, dzielnicowy z pasją. Po służbie „walczy” o dobro zwierząt i kulturę


Asp. Tomasz Bielski, dzielnicowy miasta i gminy Wielbark, nie kończy swojej misji po służbie. Prowadzi zajęcia z krav magi, pomaga w Przytulisku w Jedwabnie i uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych jako muzyk.Każdy policjant ma swoje pasje, które rozwija poza godzinami pracy. Asp. Tomasz Bielski, dzielnicowy Wielbarku, jest tego doskonałym przykładem. Na co dzień dba o bezpieczeństwo mieszkańców, prowadzi spotkania profilaktyczne i współpracuje z różnymi instytucjami w celu rozwiązywania problemów.

 

Asp. Tomasz Bielski, dzielnicowy miasta i gminy Wielbark.

 


Reklama

Jednak po zakończeniu służby jego zaangażowanie nie gaśnie. Tomasz Bielski aktywnie wspiera Przytulisko w Jedwabnie, pomagając porzuconym zwierzętom.  Wiosną br. Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie była współorganizatorem zbiórki karmy oraz akcesoriów dla zwierząt, które zostały przekazane dla Przytuliska w Jedwabnie. Dzielnicowy aktywnie uczestniczył w akcji, aby jak najlepiej pomóc potrzebującym zwierzętom.

 

Oprócz działań charytatywnych, Tomasz Bielski jest również zaangażowany w życie kulturalne gminy. W Gminnym Ośrodku Kultury w Wielbarku często bierze udział w wydarzeniach muzycznych, grając na gitarze, bębnie congo, drumli oraz tank drumie.

Reklama

 

Asp. Tomasz Bielski rozwija także swoje umiejętności sportowe, trenując krav magę. Swoją pasją dzieli się z dziećmi i dorosłymi podczas zajęć organizowanych w Pasymiu.

 

Dzielnicowy Tomasz Bielski to przykład policjanta z pasją, który nie tylko dba o bezpieczeństwo mieszkańców, ale również aktywnie działa na rzecz innych, rozwijając swoje zainteresowania i umiejętności.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama