Piątek, 19 Lipiec
Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego -

Reklama


Reklama

Arkadiusz Brzozowski odchodzi z Dźwierzut. Brak współpracy z nowym wójtem


Gmina Dźwierzuty traci wysokiej klasy specjalistę. Z pracy w zakładzie Gospodarki Komunalnej w Dźwierzutach zrezygnował właśnie Arkadiusz Brzozowski, który w ciągu dwóch lat postawił spółkę na nogi. - Powód? Brak współpracy z nowymi władzami gmin – mówi wprost.Arkadiusz Brzozowski pracę w ZGK rozpoczął w kwietniu 2022 roku. Spółka borykała się w problemami finansowymi oraz technicznymi. Nie było sprzętu, pojazdów. W kranach na terenie gminy Dźwierzuty często brakowało wody (spółka zajmuje się jej dostarczaniem).


Reklama

 

Reklama

- Złożyłem wypowiedzenie, bo współpracy z nową ekipą rządzącą praktycznie nie ma – ubolewa prezes ZGK Arkadiusz Brzozowski. - Ale zostawiam zakład w naprawdę dobrej kondycji. Po raz pierwszy będzie na plusie ekonomicznie, pozyskałem trzy pojazdy techniczne, dwa kupiłem. Gmina nie wydała na to ani złotówki. Rozwiązaliśmy problemy z dostarczaniem wody do odbiorców. Ludzie mają sprzęt, ubiór, identyfikują się z firmą. Widać, że są zszokowani, ale nie miałem wyjścia.

 

Brzozowski przyznaje, że nie chciał rozstawać się ZGK, ale przy braku współpracy z nowy wójtem i jego zastępczynią podjął decyzję o złożeniu wypowiedzenia.

 

- Mam już kilka propozycji pracy w Szczytnie, Olsztynie, ale i Warszawie – mówi. - Na razie żadnej nie wybrałem. Rozważam je.

 

Arkadiusz Brzozowski to dość barwna postać. Był między innymi komendantem Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, komendantem Szkoły Policji w Katowicach, czy dyrektorem w CBA...Komentarze do artykułu

Odbiorca wody

,,rozwiązałem problem z dostarczaniem wody`` to chyba żart, z wodą dalej są problemy. Na co dzień słabe ciśnienie nawet nie dochodzi do 2 barów, a w weekendy często w ogóle wody nie ma.

marian

Może warto sprawdzić publikowane treści? Za 2023 r. spółka miała prawie 400 tys. straty. Rok wcześniej 500 tys. To czy obecnie ma szansę wyjść na plus kiedy i tak w Dźwierzutach cena wody jest najwyższa w powiecie mam wątpliwości. Sympatyczny człowiek ale fachowiec w tym zagadnieniu to niestety już nie!!!

Krzysztof

Fachowców trzeba szanować i zabiegać o nich, budowa sprawnych zespołów to cenna umiejętność, i tym wykazał się bohater artykułu, życzę Jemu Wszelkiej Pomyślności

Ktoś

Dziwne to trochę. Obraziłem się i wychodzę. Panie Brzozowski takich spraw nie załatwia się w mediach. Zupełnie bez klasy. Chcą Pana to idź! Masz prawo wyboru.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama