Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Tragiczny wypadek drogowy pod Nowinami: Zginął 43-letni mieszkaniec gminy Szczytno, a 13-letni chłopiec i 49-letnia kobieta poważnie ranni


To 43-letni mieszkaniec gminy Szczytno zginął w czwartek w nocy w wypadku drogowym pod Nowinami. Audi, którym jechał zderzyło się czołowo z toyotą. W wypadku poważnie ucierpieli też 13-letni chłopiec oraz 49-letnia kobieta. To mieszkańcy Warszawy, ale związani są rodzinnie z naszym powiatem.Do wypadku doszło po godz. 21 na drodze krajowej nr 57, tuż za zajazdem na Sasek Wielki jadąc od Szczytna.


Reklama

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi podczas wymijania zderzył się czołowo z toyotą – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Na miejscu pracowała grupa policjantów dochodzeniowo-śledczych wraz z technikiem kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczono ślady. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn tego zdarzenia – dodaje policjantka.

 

Droga krajowa przez długi czas była zablokowana.

Reklama

 

- Gdy otrzymaliśmy wezwanie skierowaliśmy tam dwa zespoły ratownictwa medycznego – mówi Grzegorz Achremczyk, szef szczycieńskiego pogotowia ratunkowego. - Po ocenie sytuacji dwoje pacjentów zakwalifikowano do hospitalizacji. Kobieta trafiła do szpitala w Szczytnie, a dziecko do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Jedna osoba na skutek urazów wielonarządowy, niestety zginęła na miejscu.

 

Poszkodowani, którzy trafili do szpitala mają poważne urazy między innymi kręgosłupa i kończyn. Przyczyny wypadku będzie wyjaśniała szczycieńska prokuratura.

 

 

 Komentarze do artykułu

M

Może należy wydać zakaz prowadzenia pojazdów mieszkańcom Mokotowa? WE-wsiury to piraci drogowi i powinni mieć zakaz wjazdu na Mazury.

Nick

Wymijania czy wyprzedzania? Mieszkańcy Warszawy to pewnie mieli WE rejestrację? Wcale bym się nie zdziwiła, WE-wsiury to postrach mazurskich dróg od lat. Z taką rejestracją rozbity po wypadku widziałam na poboczu nawet za granicą!

KrytykaKrytyczna

Niech drogówka się do roboty weźmie i zacznie wyłapywać tych szybkich i wściekłych z gruchotami bez tłumika! Statystyki się zgadzają to jeszcze nie trzeba nic robić?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama