Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Tajemnice Hotelu Leśna. Premiera filmu i spotkanie z nowym właścicielem. Tego nie można przegapić (WIDEO)


Stowarzyszenie Śladami Historii zaprasza na najnowszą premierę filmu o Hotelu Leśna w Szczytnie. Obędzie się ona już w piątek, 5 stycznia o godz. 20:30. Ale to niejedyna atrakcja, którą przygotowali członkowie Śladami Historii. Tego dania będzie można też porozmawiać na żywo z nowym właścicielem obiektu Igorem Chmielińskim.


- Historia tego miejsca do dnia dzisiejszego kryje swoje tajemnice – mówi tajemniczo Radosław Wróblewski ze Stowarzyszenia Śladami Historii. - Zakup nieruchomości przez pana Igora Chmielińskiego stał się dla nas impulsem do działania. Jeśli nie przed remontem to kiedy? - z taką myślą rozpoczynaliśmy ten projekt. Dzięki życzliwości nowego właściciela oraz chęci współpracy poprzednich udało nam się stworzyć ten materiał, przedstawiający prawdziwą historię obiektu oraz plany związane z jego przyszłością.

 

Podczas premiery filmu będzie możliwość rozmowy z nowym właścicielem obiektu Igorem Chmielińskim. Zapraszamy!

 

Data premiery: piątek, 5 stycznia 2024. Godz. 20:30

Hotel Leśna to obiekt, który był w naszym kręgu zainteresowań od dłuższego czasu. Historia tego miejsca do dnia dzisiejszego kryje swoje tajemnice. Zakup nieruchomości przez Pana Igora Chmielińskiego stał się dla nas impulsem do działania. "Jeśli nie przed remontem to kiedy?" - z taką myślą rozpoczynaliśmy ten projekt. Dzięki życzliwości nowego Właściciela oraz chęci współpracy poprzednich udało nam się stworzyć ten materiał, przedstawiający prawdziwą historię obiektu oraz plany związane z jego przyszłością.

 

udział wzięli:

Norbert Zurbrüggen

Ewa Wiśniewska

Igor Chmieliński

 

zdjęcia archiwalne:

Witold Olbryś

Mieczysław Rawski

 

zdjęcia:

Robert Rafalski

Norbert Zurbrüggen

Ewa Wiśniewska

 

rys historyczny:

z opracowania Witolda Olbrysia

 

fragmenty artykułów:

www.tygodnikszczytno.pl

kamera / dron:

Radosław Wróblewski

zdjęcia dron:

Robert Rafalski

narracja:

Cezary Krysik

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

szczytnianin

Ok, ale gdzie odbędzie się to spotkanie?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama