Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Rekordzista zatrzymany! Poszukiwany 6 listami gończymi 36-letni mężczyzna ma do odsiadki ponad 7 lat


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zatrzymali 36-latka z gminy Szczytno, który poszukiwany był m.in. sześcioma listami gończymi. Łącznie do odbycia ma karę ponad 7 lat pozbawienia wolności. 36-latek w przeszłości dopuścił się licznych przestępstw takich jak kradzież, zniszczenie mienia, kradzież z włamaniem oraz kierowanie samochodem po alkoholu.


  • Data:

- W czwartek, 31 sierpnia przed godziną 21:00 szczycieńscy policjanci otrzymali informację na temat miejsca ukrywania się osoby poszukiwanej. Natychmiast udali się pod wskazany adres. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca gminy Szczytno. Mężczyzna poszukiwany był 6 listami gończymi za niestosowanie się do orzeczonych środków karnych, zniszczenie mienia, kradzież, jazdę po alkoholu oraz zmuszanie do określonego zachowania. Dodatkowo był również poszukiwany przez sąd do odbycia kary aresztu za popełnione wykroczenie oraz prokuraturę celem wykonania czynności procesowych za popełnione przestępstwo kradzieży z włamaniem - informują szczycieńscy policjanci.


Reklama

 

 

Okazało się, że łączna kara, jaką mężczyzna odbędzie w zakładzie karnym to ponad 7 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Po wykonaniu czynności procesowych z udziałem 36-latka zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzone kary.

ReklamaKomentarze do artykułu

qwe

a Nikodem za usilowanie zabojstwa dostal tylko 8...

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama