Sobota, 28 Maj
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana -

Reklama


Reklama

Kobylińska została zastępcą wójta Jedwabna


Od kilku dni zaledwie, dokładnie od 5 grudnia, samorząd Jedwabna „wzbogacił” się o nowego pracownika. Na stanowisku wicewójta, którego dotychczas nigdy w tej gminie nie było, została zatrudniona Lucyna Kobylińska.



- W ostatnim czasie z Urzędu Gminy odeszło kilku pracowników, a ja nikogo nowego na ich miejsce nie zatrudniałem – tłumaczy wójt Sławomir Ambroziak. - Natomiast pracy i zadań do wykonania nie ubywa, stąd decyzja o zatrudnieniu doświadczonego samorządowca.

 

Istotnie, doświadczenia Lucynie Kobylińskiej odmówić nie można. Była radną, burmistrzem Pasymia, pracownikiem administracji na samorządowym szczeblu wojewódzkim. I te walory – co podkreśla wójt Ambroziak – zadecydowały o nominacji. Czy wójt rozważał inne kandydatury? - Niech to zostanie tajemnicą – odpowiada Ambroziak, przyznając, że o zatrudnieniu zastępcy myślał od miesiąca.


Reklama

 

Sama nowa zastępca wójta w Jedwabnie nie ukrywa zadowolenia.

 

 

Na swoim profilu informuje: „Jestem szczęśliwa, że po przejściu na emeryturę i po tym jak zostałam babcią,otrzymałam drugie życie, jaka jest praca w gminie Jedwabno. […] Chciałabym szczerze przyznać,że pierwszy dzień pracy był dla mnie szokiem- zastanawiałam się,czy czy podjęłam słuszna decyzję, ale drugi dzień pracy spowodował, że miałam takie uczucie jakbym była tu zawsze. Należę do osób bezpośrednich, lubię pracować, lubię integrować ludzi wokół spraw, nie licząc nikomu wieku,nie rozliczając nikogo z pochodzenia czy poglądów i nie zostawię nikogo bez rozmowy,jeśli jest ona potrzebna. Dla mnie będzie liczyć się sprawa- oczywiście taka, którą musimy wspólnie rozwiązać. I tej wspólnoty w działaniu życzę sobie,radnym i mieszkańcom tej gminy. Serdecznie i cieplutko wszystkich pozdrawiam.”

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Szczytno z poważnymi wadami
    Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

    Barany


    2022-05-27 06:56:29
  • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
    Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

    Mieszkanka


    2022-05-26 22:16:07
  • Miód idzie w parze z opłatkiem
    To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

    kropidło


    2022-05-26 13:45:17
  • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
    Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

    Można ? , można.


    2022-05-25 19:31:05
  • Sobieski kończy 70 lat
    Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

    Halina Bielawska, matura \'77


    2022-05-25 17:38:14
  • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
    Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

    Jogucjusz


    2022-05-25 16:55:40
  • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
    Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

    Nałogowy palacz


    2022-05-25 15:28:26
  • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
    Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

    borsux


    2022-05-25 10:04:29
  • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
    Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

    Mieszkaniec ulicy Reja


    2022-05-25 07:05:28
  • Seniorzy chcą... tańczyć
    Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

    Radek


    2022-05-25 06:30:51