Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Ach ta miłość... 22-latek może spędzić 5 lat za kratami


Niektórzy mówią, że miłość to choroba, bo „odbiera” rozum. To co wydarzyło się w Kamionku (gmina Szczytno) zdaje się potwierdzać tę teorię. 22-latek nie mógł pogodzić się z rozstaniem i uszkodził samochód, którym jego była dziewczyna przyjechała po swoje rzeczy... Teraz młodzieńcowi grozi nawet 5 lat więzienia.22-letni mieszkaniec gminy Szczytno usłyszał zarzut uszkodzenia pojazdu marki VW Golf. Do zdarzenia doszło 28 września br. na terenie miejscowości Kamionek w gminie Szczytno.


Reklama

 

Reklama

- Do 22-latka przyjechała była partnerka wspólnie z koleżanką, aby odebrać swoje rzeczy – mówi sierżant Izabela Cyganiuk, ze szczycieńskiej policji. - Mężczyzna nie był zadowolony z obrotu sprawy i utrudniał kobietom wyjazd z posesji. Blokował drogę. Potem wyciągnął nawet kluczyki ze stacyjki auta. Na koniec w złości dokonał wybicia szyby czołowej oraz zarysowania powłoki lakierniczej pokrywy silnika i przedniego błotnika poprzez rzucenie w pojazd dużym kawałkiem drewna.

 

22-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu teraz kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

23-latka wyceniła wartość poniesionych strat na kwotę 1500 złotych i złożyła stosowne zawiadomienie. 30 września br. funkcjonariusze z referatu patrolowo - interwencyjnego zatrzymali 22-letniego sprawcę zniszczenia mienia. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego częściowo się przyznał. Bardzo żałował swojego zachowania i zobowiązał się pokryć poniesione przez 23-latkę szkody.

 

Teraz o dalszym jego losie zadecyduje już sąd. Za przestępstwo uszkodzenia VW grozi mu teraz kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.Komentarze do artykułu

Ottototo.

Jak ma takie zdrowe ręce dać z 10 km zarośniętego krzakami rowu przydrożnego do wycięcia za karę , a nie więzienie.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama