Czwartek, 26 Maj
Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -

Reklama


Reklama

Ulica Boczna, nocna miejska imprezownia? [zdjęcia] (Sygnał Czytelnika)


Tomasz Winiarek z ulicy Bocznej w Szczytnie ma już dość nieustających hałasów, brudu i meneli, którzy co jakiś czas imprezują na jego ulicy. - W pobliżu są dwa pustostany, które stały się ich „domem” – mówi. - Służby albo tego nie widzą, albo nie chcą widzieć – żali się. Poprosił naszą redakcję o interwencję.



 


Reklama

Ulica Boczna w Szczytnie to niewielka, ukryta uliczka odchodząca od ulicy Bohaterów Westerplatte. Stoi tam kilka budynków i garaże. Sąsiaduje z terenami kolejowymi.

Reklama

 

- Idealne miejsce do nocnego „szaleństwa” - mówi z przekąsem Tomasz Winiarek. - Co jakiś czas miejscy bezdomni urządzają tu sobie imprezę. Wystarczy spojrzeć na te sterty butelek i śmieci. Dodatkowo stoją tu dwa pustostany, które miejscy menele zaanektowali sobie na noclegownie – dodaje pan Tomasz. - Z właścicielką budynków już rozmawiałem, wokół nich zrobiła porządek. Nawet pozamykała budynki, ale kłódki zostały sforsowane i ponownie ktoś urządził tam sobie imprezownię.

 

Wygląda to strasznie. Śmieci wokół garaży, jakieś plastiki przy ogrodzeniach. Naprawdę tak nie da się żyć. Może po publikacji w „Tygodniku Szczytno” służby zajmą się tym problemem na poważnie, bo na razie to policja i straż miejska udają, że problemu nie widzą - dodaje pan Tomasz.

 



Komentarze do artykułu

Jamka Lech

przed chwilą obejrzałem te piękne przybytki. Czyja to wina, że takie coś istnieje, że odbywają się balangi ? A może to przybytki KOD-u i nie wolno ich ruszać. Niech tradycja w Szczytnie nie ginie

NSZ 1111

To jest właśnie Szczytno. Można służbom jak i urzędasom zgłaszać cokolwiek a mają wyjebongo. Ja swojego czasu zgłaszałem typa palącego plastikami tak do urzędu miejskiego jak i na straż miejską i co ? I gówno, nic się nie zmieniło. W takim razie mam to gdzieś i niebawem sam zacznę ogrzewać się plastikami, bo najwidoczniej jest to dozwolone. Ale o brak maseczek, to się chętnie policjanci przypierdalali jak była taka możliwość. Szybko, łatwo i przyjemnie prawda ?

kumpel Niuńka

Pani Ewo, milicja ma ważniejsze sprawy na głowie, takie jak np. dręczenie spokojnej młodzieży, w dzień wagarowicza, albo jak za brak kagańca można było spokojnego człowieka sponiewierać, gazem dać po oczach i skuć jak psa...taaaaa...wtedy to byli kozacy, ale jak trzeba prawdziwych kryminalistów łapać, to nagle milicja znika. Niuniek to fajny i spokojny gość, gdy jest trzeźwy, tylko szkoda, że trzeźwieje dopiero jak Go zamykają xd

Ewa

Jest to nagminnie nawiedzane miejsce nikt nic z tym nie robi aż stanie się nieszczęście. Policja poszukuje właścicieli pytając sąsiadów. I na tym się kończy a menele jak są to są. Niedawno był pożar w porę opanowany. A teraz Niuniek próbuje się osiedlić. Zróbcie coś z tym tak się nie da żyć.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51
 • Sobieski kończy 70 lat
  W Szczecinku niedawno gościł Donald Tusk. Był kiedyś premierem. Chciał sprzedać Niemcom Lasy Polskie, Możejki Rosjanom a nawet Orlen zdaje się, że Taiwanowi czy tam komuś. Ale nie zdążył. Staruszek w Szczecinku bardzo się obruszył na Kościół, że jeszcze mu pieniędzy nie dali a on musi biedować za te marne 35 tysięcy miesięcznie. Platformiaki zrobią z tym porządek. Kwestia czasu, wybory prawie wygrane, rankingi kłamią. W rzeczywistości PO ma już 70 procent poparcia społecznego.Platforma -powiada: \" wszyscy kłamią\"

  jAMKA LECH


  2022-05-24 13:38:35
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  co dalej?

  xzx


  2022-05-24 07:17:58
 • Szczytno z poważnymi wadami
  Sprytnie autor ominął najczęstszą i najpoważniejszą wadę - otyłość, spowodowaną śmieciowym jedzeniem. Czy rehabilitacja tych maluszków, też będzie finansowana?, bo jeżeli tylko badania i diagnoza, to nie o żadne dobro dzieci tu chodzi, a o dofinansowanie lekarzy, zubożałych po stracie dodatków kowidowych. Ja nie wyrażam zgody, na żadne badania, wystarczy, że mamy najlepszych Lekarzy w Szczytnie, to Państwo Tarasiuk, przy okazji cieplutko tych Prawdziwych Lekarzy pozdrawiam.

  Szczytnianin


  2022-05-23 18:39:24

Reklama