Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Szybki 44-latek „zderzył” się z mandatem i utratą prawa jazdy. Portfel kierowcy chudszy o 2500 zł


Przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym skończyło się dla 44-latka z gminy Świętajno mandatem i zatrzymaniem prawa jazdy. Mężczyzna wpadł w Świętajnie na ulicy Polnej. Audi, którym kierował pędziło o 87 kilometrów na godzinę za szybko od dopuszczalnej prędkości na tej ulicy.W środę, 1 lutego po godzinie 11 w Świętajnie policjanci ze szczycieńskiej drogówki kontrolowali ulicę Polną.


Reklama

 

Reklama

- W pewnym momencie policyjny miernik prędkości wskazał, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, mieszkaniec gminy Świętajno jedzie o 87 km/h za dużo w obszarze zabudowanym – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - W miejscu przekroczenia prędkości obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 44-latkowi i nałożyli na niego mandat karny w wysokości 2500 zł.

 

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość to niezmiennie jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Kierowcy przekraczający dopuszczalną prędkość stwarzają realne i bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia swojego oraz innych uczestników dróg.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama