Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Szczytno bije rekordy! Młodzi sportowcy zdobywają medale na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce


Burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski złożył gratulacje sportowcom oraz trenerowi Maciejowi Bukowieckiemu za ich osiągnięcia na 67. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce.Przypomnijmy. Wojciech Marok zdobył tytuł Mistrza Polski U23 w pchnięciu kulą, a Damian Rodziak zajął III miejsce w tej samej kategorii.

 

Natomiast Joanna Marszelewska zdobyła brązowy medal w pchnięciu kulą w kategorii U20 podczas Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce w Rzeszowie.


Reklama

 

Reklama

- To ogromny sukces dla tych młodych sportowców, którzy z powodzeniem rywalizowali z najlepszymi zawodnikami w kraju – mówi burmistrz Mańkowski. - Ich osiągnięcia są nie tylko źródłem dumy dla nich samych, ale także dla całego miasta, które dzięki nim zyskało na arenie krajowej.

 

Nie można też zapomnieć o roli, jaką odegrał trener Maciej Bukowiecki, który zawsze wierzył w swoich podopiecznych i pomógł im osiągnąć szczyty swoich możliwości. Jego profesjonalizm i ciężka praca przyczyniły się do tego, że nasi sportowcy byli w stanie osiągnąć takie wyniki.Komentarze do artykułu

do Marian

Wilczek ? Krasowski? Dobre. Wilczek wykazał się w Purdzie, pamiętają go do dzisiaj, taki sam Krasowski. A tak na marginesie to ty nie masz pojęcia jaka jest rola burmistrza, to co robi Mańkowski jest właśnie tym czego oczekują mieszkańcy, a przynajmniej jego spora część. Co robi PSL, widzimy w powiecie., zdjęcia i stołki - to ich interesuje. A przede wszystkim wyniszczają miasto, wszystko blokując i nic w zamian nie dając.

marian

Gratulacje młodym sportowcom. Niestety jest to co można było przewidzieć. Burmistrz Mańkowski odnajduje się w obszarze sportu ale o zarządzaniu miastem i rozwiązywaniu problemów wszystkich jego mieszkańców nie ma zielonego pojęcia!!! Kolejne stracone lata!!! Czy będzie już tak zawsze w naszym miasteczku? Tragedia, jeden lepszy od drugiego i tak ciągle niestety. Przydałby się taki Wilczek, Krassowski a może ktoś zupełnie spoza tego układu samorządowego? Ktoś kto miałby świeże spojrzenie na to wszystko?

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama