Sobota, 22 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

Stypendium dla nadziei przyszłości: 13-letni Hubert z Olszyn otrzymuje wsparcie od Humanus Fundacji Czesława Nowakowskiego (zdjęcia)


Humanus Fundacja Czesława Nowakowskiego, znana z organizacji Międzynarodowych Plenerów Malarskich w Czarnym Piecu, po raz kolejny wsparła mieszkańca naszego powiatu. Tym razem stypendystą fundacji został 13-letni Hubert z Olszyn.W przekazaniu symbolicznego dyplomu uczestniczyli między innymi: Czesław Nowakowski, Krzysztof Karwowski (Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie), starosta szczycieński Jarosław Matlach, wójt gminy Jedwabno Sławomir Ambroziak oraz rodzina Huberta i przyjaciele pana Czesława.

 


Reklama

Stypendium przyznane przez fundację jest dla Huberta nie tylko wsparciem finansowym, ale także szansą na zdrowie i lepsze życie.

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Hubercie i jego historii oraz o działalności Humanus Fundacji Czesława Nowakowskiego, koniecznie przeczytaj artykuł w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". To historia, która inspiruje do działania i pokazuje, że z pasją i determinacją można osiągnąć wiele.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama