Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Poważny wypadek na trasie Grom – Szczytno. Ruch jest utrudniony. W okolicy Rudki ford uderzył w drzewo


Fatalne warunki na drogach w naszym powiecie. Efekt – poważne wypadki. W okolicy Gromu zderzyły się 3 auta, w kraksie uczestniczyło prawdopodobnie siedem osób. Jedna z nich była zakleszczona w pojeździe. Ruch na drodze jest utrudniony, bo trwa akcja ratunkowa. Z kolei po godz. 7 rano w okolicy Rudki kobieta jadąca fordem uderzyła w drzewo.Padający deszcz i śnieg nie oszczędza kierowców. Warunki drogowe są wyjątkowo trudne. Przed godz. 12 do poważnego wypadku doszło w okolicy Gromu (wyjazd na Szczytno) – zdarzyły się tam 3 samochody osobowe. W zdarzeniu brało udział prawdopodobnie siedem osób. Jedna z nich była zakleszczona. Musieli interweniować strażacy i ratownicy medyczni. Akcja ratunkowa wciąż tam trwa.


Reklama

 

- Na miejsca zostały wysłane dwa zespoły ratownictwa medycznego – mówi Grzegorz Achremczyk, szef szczycieńskiego pogotowia.

 

Ruch jest utrudniony. Odbywa się wahadłowo. Wiejce informacji na ten temat wkrótce.

 

Po godz. 7 rano doszło z kolei do wypadku na trasie Czarkowy Grąd – Rudka.

 

- Mieszkanka gminy Szczytno straciła panowanie nad samochodem marki Ford i uderzyła w drzewo – informuje sierżant Emilia Pławska ze szczycieńskiej policji. - Doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala.

Reklama

 

Kobieta jechała z 14-letnią dziewczynką, na szczęście jej nic się nie stało.

 

- Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia – dodaje policjantka. - Po raz kolejny apelujemy o większą ostrożność na drogach, bo warunki pogodowe są naprawdę trudne – prosi sierżant Pławska.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama