Środa, 21 Luty
Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta -

Reklama


Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie zaprasza w podróż po świecie mangi - czwartek, 30 marca


Manga to popularny gatunek japońskiego komiksu, który zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Nie ma wątpliwości, że jest to fascynujący świat, pełen wspaniałych historii, ciekawych postaci i wspaniałych ilustracji. Dlatego też, jeśli jesteś fanem mangi, koniecznie musisz wyruszyć w podróż po tym niesamowitym świecie!


  • Data:

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie przygotowała dla Ciebie wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się już wkrótce. W czwartek, 30 marca 2023 r. o godzinie 17:00, Liliana Gołębiewska, uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie, poprowadzi spotkanie, na którym uczestnicy będą mogli poznać tajniki rysowania mangi.

 

Liliana to prawdziwy ekspert w dziedzinie japońskiego komiksu. Już od kilku lat z pasją rysuje mangę i zgłębia tajniki japońskiej sztuki rysunku.


Reklama

 

Podczas spotkania będziesz miał okazję poznać innych miłośników mangi, wymienić się doświadczeniami oraz zadawać pytania Lilianie na temat jej pracy i zainteresowań.

 

"Podróż po świecie mangi" to wyjątkowa okazja, aby poznać świat japońskiego komiksu i zacząć tworzyć własne dzieła. Nie przegap tego wydarzenia i odwiedź Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczytnie.

Reklama

 Komentarze do artykułu

pcela

Manga to każdy komiks wydany w Japonii, nie istnieje też coś takiego jak styl mangowy. Poza Japonią mangą nazywamy komiks japońskiego autora (bez względu na styl, w jakim został stworzony). Tutaj co najwyżej mamy do czynienia z komiksem.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama