Sobota, 20 Lipiec
Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny -

Reklama


Reklama

McDonald's pojawi się w Szczytnie najpóźniej w październiku? Jest wniosek o wydanie pozwolenia na budowę


Wciąż niewiele jest oficjalnych informacji dotyczących powstania w Szczytnie restauracji sieci McDonald's. Ale z naszych dziennikarskich ustaleń wynika, że miasto wydało już inwestorowi wszystkie niezbędne uzgodnienia. Oznacza to, że firma może starać się o pozwolenie na budowę i zaczynać realizować zadanie.Restauracja ma powstać na działce przy ulicy Pasymskiej. Jej mankamentem był jednak dostęp do drogi krajowej. Firma negocjowała z GDDKiA wybudowanie tam zjazdu. Udało się dojść do kompromisu. McDonald's Polska Sp. z o.o w Szczytnie może zainwestować nawet 8 mln zł. Powstanie też kilkanaście miejsc pracy.


Reklama

 

Inwestycja będzie na pewno realizowana w Szczytnie, bo firma już złożyła dokumenty do Wydział Architektury i Budownictwa Starostwo Powiatowego w Szczytnie o wydanie pozwolenia na budowę. Informację potwierdził "Tygodnikowi Szczytno" naczelnik wydziału Krzysztof Żyłka.

Reklama

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".

 Komentarze do artykułu

a ja uwielbiam MAC-szczurka albo MC-myszkę w panierce, smażonego na oleju MAC-silnikowym, z dodatkiem ludzkiego mięsa XD. Tak na serio ja też lubię frytki, ale najbardziej te usmażone na świeżym, polskim oleju rzepakowym, z kartoszek, od polskiego rolnika, jednak jeszcze bardziej, lubię wiedzieć co jem.

Gabi

Proste nie lubisz nie jedz, ale nie zawracaj głowy innym. Uwielbiam frytki.

Turyści mają u siebie ten śmieciowy syf, i raczej od niego uciekają. Zamiast tego korporacyjnego szajsu, powinna powstać restauracja, serwująca zdrowe posiłki, domowe posiłki, wówczas i miasto by zyskało, i państwo, bo jak wiemy korporacje są zwolnione z podatków, i cały wygenerowany zysk, leci do USA.

Autochton

Każdy jest świadomy zagrożenia jakie niesie notoryczne spożywanie tego typu posiłków. Według mnie w jakiś sposób owa restauracja przyciągnie głodnych turystów, co może pozytywnie przełożyć się na ilość ludzi odwiedzających gród Juranda - bo chyba w tym rzecz. Nie zgodzę się z przedmówcą w sprawie toalet tej restauracji na świecie, ponieważ za oceanem to jest naprawdę śmieciowa restauracja z niezbyt schludnymi toaletami i klejącymi się stolikami.

Robert z Korpel

McDonald ma jedną niewątpliwą zaletę - przyzwoite toalety, takie same na całym świecie. Jeżeli komuś nie smakuje śmieciowe jedzenie to może korzystać tak jak ze stacji Orlenu - tylko z kibelków.

Do Ares - wielu rodziców nie jest durna, tylko nieświadoma zagrożenia. Tak samo było ze szprycami, czy ktoś ludzi uświadomił, co przyjmują? czy podsunął do podpisania świstek, że dobrowolnie i \"świadomie\" poddają się eutanazji? Ś.P. Doktor Hałat CHYBA O TYM MÓWIŁ - \"UNIWERSYTET W POZNANIU KOSTUCHA SZALEJE JAK NA 1 LINI FRONTU W BAHMUCIE\" https://www.youtube.com/watch?v=FZk_l5hzy9o

ares

Nie rozumiem, o co ten rwetes? Przecież nikt nikogo nie będzie zmuszał do konsumowania śmieciowego jedzenia. Problem jedynie może tkwić w durnych rodzicach, którzy niczego nie potrafią odmówić swoim pociechom.

Do nikt wazny

A jakich to rodzimych firm gastronomicznych upadek przewidujesz bo chyba nie tych serwujących domowe jedzenie którego i tak młodzież nie spożywa (bo ma w domu)? Może któregoś z kebabów prowadzonych przez przybyszy z bliskiego wschodu? Na przykład tego na rogu Żeromskiego i 1 Maja do którego przyjeżdża tajemniczy Arab mercedesem na dyplomatycznych rejestracjach a na siedzeniu pasażera kobieta w burce? To ja już wole amerykańskiego Maka w którym będą pracowali nasi a nie szemrane towarzycho którego tak naprawdę nie wiadomo co tam serwuje i jaki jest prawdziwy cel ich działalności. Że też Policja się nimi nie zainteresuje…

Krzysztof

Po co ta panika. Można po prostu tam nie jeść.

Mieszkam tu

Widać że ten śmieszny pan burmistrz ma w dupie mieszkańców, halo, halo powiedz ile wziełeś pod stołem aby klęknać ten makSmietnik, mieszkańców o zdanie nikt nie pyta.Gdzie jest jakieś referendum nie wiem. Mak to ekstra gówno !!!!

Nikt ważny

Kilkanaście miejsc pracy przybędzie, a kilkanaście rodzimych firm gastronomicznych pójdzie pod młotek. Nie ma to jak finezyjna rzeźnia. Nasze dzieci napewno zdrowe urosną na mak-smieciu.

MC-kurczakos

To ja przy okazji powstania tego MCśmietnik\'sa wnioskuję o wydanie pozwolenia, na dobudowanie oddziału szpitalnego, dla otyłych, i oddziału onkologicznego dla rakowco jelitowców. Ponadto proszę dziennikarzy TS, o wnikliwe i rzetelne dziennikarskie śledztwo, dotyczące skutków jedzenia śmieciowego syfu.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama