Środa, 17 Sierpień
Imieniny: Joachima, Nory, Stefana -

Reklama


Reklama

Korzystne lokaty w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, zyskaj nawet 6,4% w skali roku!


Materiał partnera. Okres wakacyjny sprzyja wydatkom, ale może warto się nieco zabezpieczyć przed nadmierną, wakacyjną rozrzutnością? Bank Spółdzielczy w Szczytnie oferuje kilka rodzajów atrakcyjnych, promocyjnych lokat terminowych. Do skorzystania z nich zachęca Mariusz Piasecki, Dyrektor Zarządzający Obszarem Sprzedaży.Czym spowodowana jest promocja?

 

Najogólniej rzecz ujmując: obecną sytuacją ekonomiczną w naszym kraju, a dokładniej zniwelowaniem skutków inflacji w portfelach naszych mieszkańców. Dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań Klientów, zarówno obecnych, jak i przyszłych. Atrakcyjnie oprocentowane lokaty mają na celu minimalizowanie skutków inflacji. Inaczej mówiąc staramy się o to, by była ona mniej dolegliwa dla Klientów Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

 

Dlaczego tych oferowanych lokat jest kilka?

 

Ponieważ są one zróżnicowane w taki sposób, by umożliwić skorzystanie z nich jak największej liczbie osób, w zależności od ich potrzeb. Staramy się dostosowywać nasze oferty do różnych sytuacji dając tym samym naszym Klientom możliwość wyboru opcji, którą uznają za najdogodniejszą dla siebie.


Reklama

 

Może pan wymienić rodzaje proponowanych lokat i je pokrótce scharakteryzować?

 

Oczywiście. Wymienię dwie, które aktualnie cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów. Lokata Bezpieczna skierowana jest do osób fizycznych posiadających ważną polisę ubezpieczeniową wykupioną z oferty Banku lub tych, którzy podczas założenia lokaty w trosce o własny komfort i bezpieczeństwo taką polisę zawrą. Zaznaczę, że wystarczy dowolna polisa z szerokiej oferty naszego Banku taka jak np. ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie na życie. Jej oprocentowanie jest stałe i sięga 6,4% w skali roku. Wystarczy 1000 zł, by ją założyć na 3, 6, 12 a nawet 24 miesiące. . Kolejna oferta to Lokata PENSJA+ jej oprocentowanie wynosi 5,55% w skali roku, ale naliczane jest co miesiąc, więc też co miesiąc odsetki zasilają rachunek Klienta.

 

Czy te lokaty mają jeszcze inne walory poza pomnażaniem własnych pieniędzy?

Reklama

 

Nie ma ryzyka ich utraty do równowartości w złotych 100 000 euro, czyli aktualnie ok. 470 000 złotych, bowiem są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Nie pobieramy również żadnych opłat za otwarcie, prowadzenie oraz ich likwidację.

 

Wspomniał Pan, że oferta jest promocyjna. Co to oznacza?

 

Że jest ograniczona czasowo. Oferowane lokaty trzeba założyć do końca lipca bieżącego roku. Zachęcam więc do odwiedzin w naszym banku i jego oddziałach. Szczegóły dotyczące poszczególnych lokat są też dostępne na naszej stronie internetowej: www.bsszczytno.pl.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Wójt Szydlik odcina Marksewo od wody, jest decyzja i termin
  i prawidłowo, odcinać im wodę, przecież mają obok jezioro. Dobrze by było nałożyć, na tą sezonową szarańczę jakieś opłaty za wdychanie naszego powietrza, a jak nie będą płacić... to też je odciąć :)))


  2022-08-17 18:16:48
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  A to Ty nie wiesz, że pierwszeństwo przejścia przez jezdnię w miejscach do tego wyznaczonych przysługuje pieszym? Za te, jak to nazwałeś \"trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości...\" odpowiada kierowca, bo można tak dostosować prędkość, by w/w trudności, wyeliminować, zanim dożywotnio kogoś okaleczysz, lub zabijesz. Jak już doszukujesz się winy we wszystkich, to poszukaj jej też u siebie. PS. za gadanie przez telefon na przejściu, już są odpowiednie kary...i słusznie.

  XbosuX


  2022-08-17 18:02:26
 • Lep na inwestorów, miasto wydało specjalny folder
  To ile kasiorki tym razem wyłożono na tą bzdurę? Potrzebne to jak \"stanowiska wędkarskie\", \" \"strefy wypoczynku\", \" hamakowisko\". A jak tam się ma dofinansowanie remontu dachu Kościoła Ewangelickiego- nadal nie ma 20 tys. w kasie miejskiej?

  dr


  2022-08-17 17:42:36
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Świetny pomysł miał Lidl z parkomatami

  Gość


  2022-08-17 13:58:57
 • Wykonawca popsuł wakacyjną radość, mieszkańcy wściekli (zdjęcia)
  Dziwne, żeby znaleźć tak nieodpowiedzialnego budowlańca i nic z tym nie robić. Słaby gospodarz.

  Gabi


  2022-08-17 13:54:13
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Niektórzy uważają za normę parkowanie przy nieswojej posesji.

  Gabi


  2022-08-17 13:51:07
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Brak parkingów? Na ul. Andersa parking prawie pusty. Obok ZKM parking, za hotelem Krystyna parking. Tylko ludzie jak trzeba przejść kilka metrów to problem. Są parkingi tylko trzeba trochę pochodzić a nie wjechać do sklepu .

  Taki tam.


  2022-08-17 13:22:13
 • Radny Furczak złamał dżentelmeńską umowę? Budżet obywatelski z nowymi, starymi kontrowersjami?
  nasi radni to osoby bezradne kasa i zawracanie kijem rzeki to ich domena w czasie kadencji

  Zdzysk


  2022-08-17 13:06:56
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  Jeżeli komuś nie zdarzyło się dotychczas, że pieszy albo rowerzysta na przejściu dla pieszych nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd, wszedł na przejście nie upewniając się czy nie nadjeżdża pojazd mogący mieć trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości od pieszego, z telefonem przy uchu nie obserwując sytuacji na jezdni, itp. itd. to proszę o informację pod powyższym artykułem.

  Do kierowców


  2022-08-17 07:47:49
 • Sygnał Czytelników: Koszmarnie drogie ścieki!
  Miejscowość Jurgi gm.Pasym tu za beczkowóz z nieczystościami płynnymi 10m3 trzeba zapłacić 350 zł czyli za 1m3 35 zł. Takie stawki dostaliśmy po wybudowaniu nowej oczyszczalni ścieków w Pasymiu.

  Są jeszcze większe stawki.


  2022-08-17 07:07:43

Reklama