Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Korzystne lokaty w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, zyskaj nawet 6,4% w skali roku!


Materiał partnera. Okres wakacyjny sprzyja wydatkom, ale może warto się nieco zabezpieczyć przed nadmierną, wakacyjną rozrzutnością? Bank Spółdzielczy w Szczytnie oferuje kilka rodzajów atrakcyjnych, promocyjnych lokat terminowych. Do skorzystania z nich zachęca Mariusz Piasecki, Dyrektor Zarządzający Obszarem Sprzedaży.


  • Data:

Czym spowodowana jest promocja?

 

Najogólniej rzecz ujmując: obecną sytuacją ekonomiczną w naszym kraju, a dokładniej zniwelowaniem skutków inflacji w portfelach naszych mieszkańców. Dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań Klientów, zarówno obecnych, jak i przyszłych. Atrakcyjnie oprocentowane lokaty mają na celu minimalizowanie skutków inflacji. Inaczej mówiąc staramy się o to, by była ona mniej dolegliwa dla Klientów Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

 

Dlaczego tych oferowanych lokat jest kilka?

 

Ponieważ są one zróżnicowane w taki sposób, by umożliwić skorzystanie z nich jak największej liczbie osób, w zależności od ich potrzeb. Staramy się dostosowywać nasze oferty do różnych sytuacji dając tym samym naszym Klientom możliwość wyboru opcji, którą uznają za najdogodniejszą dla siebie.


Reklama

 

Może pan wymienić rodzaje proponowanych lokat i je pokrótce scharakteryzować?

 

Oczywiście. Wymienię dwie, które aktualnie cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów. Lokata Bezpieczna skierowana jest do osób fizycznych posiadających ważną polisę ubezpieczeniową wykupioną z oferty Banku lub tych, którzy podczas założenia lokaty w trosce o własny komfort i bezpieczeństwo taką polisę zawrą. Zaznaczę, że wystarczy dowolna polisa z szerokiej oferty naszego Banku taka jak np. ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie na życie. Jej oprocentowanie jest stałe i sięga 6,4% w skali roku. Wystarczy 1000 zł, by ją założyć na 3, 6, 12 a nawet 24 miesiące. . Kolejna oferta to Lokata PENSJA+ jej oprocentowanie wynosi 5,55% w skali roku, ale naliczane jest co miesiąc, więc też co miesiąc odsetki zasilają rachunek Klienta.

 

Czy te lokaty mają jeszcze inne walory poza pomnażaniem własnych pieniędzy?

Reklama

 

Nie ma ryzyka ich utraty do równowartości w złotych 100 000 euro, czyli aktualnie ok. 470 000 złotych, bowiem są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Nie pobieramy również żadnych opłat za otwarcie, prowadzenie oraz ich likwidację.

 

Wspomniał Pan, że oferta jest promocyjna. Co to oznacza?

 

Że jest ograniczona czasowo. Oferowane lokaty trzeba założyć do końca lipca bieżącego roku. Zachęcam więc do odwiedzin w naszym banku i jego oddziałach. Szczegóły dotyczące poszczególnych lokat są też dostępne na naszej stronie internetowej: www.bsszczytno.pl.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama