Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Bezpieczny start w nowy rok szkolny z ubezpieczeniami dla dzieci w Banku Spółdzielczym w Szczytnie


Promocja.  Każdy rodzic wie, że troska o przyszłość dziecka jest jednym z najważniejszych aspektów wychowania. W dzisiejszych czasach, coraz większa liczba rodziców zdaje sobie sprawę z konieczności zapewnienia finansowej stabilności i ochrony dla swoich pociech. W tym celu Bank Spółdzielczy w Szczytnie oferuje innowacyjne rozwiązania w postaci ubezpieczeń dla dzieci, które pozwalają na spokojne patrzenie w przyszłość, wiedząc że ich dzieci są odpowiednio zabezpieczone. Bank współpracuje między innymi z towarzyszami Uniqa, InterRisk, Generali, czy Compensa. O szczegółach rozmawiamy z Karoliną Bogucką z Filii 2 przy Placu Juranda, aby dowiedzieć się więcej.Szkoła, studia coraz bliżej, jak skutecznie zadbać o bezpieczeństwo dzieci, uczniów czy studentów?

 

Wykupując odpowiednie ubezpieczenie w placówce Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Przygotowaliśmy dla naszych klientów bardzo ciekawe propozycje, które, jestem przekonana, spełnią oczekiwania każdego rodzica, opiekuna, czy pełnoletniego studenta i ucznia.

 

Jeden z pakietów to "Generali z myślą o Następstwach Nieszczęśliwych Wypadków"...

 

To kompleksowy pakiet, który zapewni ochronę dzieciom i młodzieży od momentu wyjścia z domu do powrotu z szkoły. Nasze ubezpieczenie obejmuje dzieci w wieku od 0 do 18 lat, czyli uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także dzieci uczęszczające do żłobków, przedszkoli czy placówek integracyjnych. Oferujemy także ochronę dla studentów i doktorantów do 26. roku życia.

 

A jakie rodzaje ochrony są w tym pakiecie dostępne?

 

Mamy naprawdę szeroki zakres świadczeń. Nasze ubezpieczenie obejmuje między innymi leczenie i rehabilitację w prywatnych placówkach medycznych, świadczenia związane z wypadkami przy uprawianiu sportu, a także zdarzenia mające miejsce na całym świecie. Dodatkowo oferujemy wsparcie w trudnych sytuacjach emocjonalnych, takich jak prześladowanie w szkole czy próba samobójcza. Szczególnie ciekawym elementem oferty jest opcja "Hejt Stop", która obejmuje wsparcie psychologiczne, prawne i informatyczne, zwłaszcza w zakresie mowy nienawiści i bezpieczeństwa w sieci. To pokazuje, że ubezpieczyciel troszczy się nie tylko o fizyczne, ale także emocjonalne bezpieczeństwo swoich klientów.

 

Brzmi imponująco! Jak można skorzystać z tej oferty?

 

Oferujemy proste i szybkie wystawienie polisy, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej rodziny. Ważne jest, że nasza ochrona obejmuje dzieci przez całą dobę, nie tylko w szkole, ale także w domu, podczas wakacji czy innych aktywności. Warto zwrócić uwagę także na Assistance EDU Plus, który obejmuje indywidualne korepetycje i pomoc medyczną. To świetny dodatek, zwłaszcza dla osób, które potrzebują wsparcia w nauce oraz w razie nagłej potrzeby medycznej. Możliwość zwrotu kosztów wycieczki lub pobytu w szpitalu w związku z chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem daje pewność, że finansowe obciążenie nie będzie dodatkowym utrapieniem. Warto zastanowić się nad tym, które świadczenia są najważniejsze i na co warto się ubezpieczyć.

 

Gdzie można dowiedzieć się więcej i skorzystać z waszych ofert ubezpieczeniowych?

 

W każdej placówce Banku Spółdzielczego w Szczytnie każdy uzyska pełną ofertę. Korzystając z nich, dzięki spersonalizowanemu podejściu i innowacyjnym rozwiązaniom, rodzice mogą mieć pewność, że inwestując w ubezpieczenia dla swoich dzieci, inwestują w spokojną i bezpieczną przyszłość.

 Komentarze do artykułu

Kx

Bardzo mila Pani ekspedientka!

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama