Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy uroczyście otwarty


Mamy to! Szczycieński szpital może pochwalić się nowo otwartym Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym. To nowy rozdział w działalności placówki. Przyczyni się on do wzmocnienia systemu opieki zdrowotnej w powiecie szczycieńskim. Pierwsi pacjenci zostaną przyjęci tu 5 października.


  • Data:

- Pomysł utworzenia Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego narodził się wraz z rozbudową szpitala. - Uwolnione miejsce pozwoliło nam na podjęcie tej rękawicy – mówi Beata Kostrzewa, dyrektor placówki. - Ten oddział wpisuje się w mapę potrzeb zdrowotnych naszego regionu. Dlatego jego utworzenie było możliwe.

 

Założeniem działalności oddziału jest poprawa zdrowia pacjentów oraz stworzenie miejsca, w którym poczują się bezpiecznie i komfortowo. ZOL dedykowany jest osobom, które ze względu na stan zdrowia czy niepełnosprawność wymagają stałego nadzoru lekarskiego oraz profesjonalnej pielęgnacji i rehabilitacji. Tu kompleksową opieką zostaną otoczone osoby przewlekle chore. - Pobyt na oddziale nie jest ograniczony czasowo. Pacjenci, którzy zostaną na niego przyjęci mają pod naszą opieką dojść do stanu zdrowia umożliwiającego jego opuszczenie – wyjaśnia dyrektor.


Reklama

 

- Szpital przygotowany jest na przyjęcie 31 pacjentów, którzy będą mieli dostęp do konsultacji ze specjalistami, którzy pracują na wszystkich oddziałach. Do tego profesjonalny sprzęt medyczny i zaplecze rehabilitacyjne pozwolą na skuteczniejszą pomoc pacjentom. - Cieszy nas to, że możemy mieszkańcom powiatu szczycieńskiego zaoferować kolejną gałąź lecznictwa. Otwarcie ZOL-u to krok do rozbudowy naszego portfolio, tak aby podnosić jakość i zwiększać dostęp do usług medycznych w naszym regionie – dodaje dyrektor.

 

Reklama

Wszelkie informacje na temat możliwości skorzystania z usług Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego oraz niezbędne dokumenty znajdują się na stronie www.szpital.szczytno.plKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama