Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Steel Factory 12-100 Szczytno rusza z zajęciami dla dzieci w wieku 4-6 lat: Dołącz do zabawy i rozwoju


Promocja. Uwaga! Drodzy rodzice, czy szukacie sposobu na to, aby Wasze dzieciakom dostarczyć dużo radości, jednocześnie angażując ich w zdrową aktywność fizyczną? Steel Factory 12-100 Szczytno ma dla Was fantastyczną propozycję!


  • Data:

Z dumą ogłaszamy, że tworzymy kolejną grupę KIDS GAMES - specjalne zajęcia ogólnorozwojowe w formie zabaw i gier dedykowane dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Wszystko to pod okiem jednego z najlepszych trenerów personalnych w regionie - Kamila Saluszewskiego.

 

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na zajęcia KIDS GAMES? Po pierwsze, to wspaniała okazja do tego, aby Wasze pociechy spędziły czas w towarzystwie rówieśników i zyskały nowych przyjaciół. Po drugie, to idealna forma aktywności fizycznej, która pomaga w kształtowaniu zdrowych nawyków i umiejętności motorycznych.


Reklama

Zajęcia odbywać się będą w każdą środę o godzinie 18.00 oraz w piątki o godzinie 17.00, co pozwoli na elastyczne dostosowanie harmonogramu treningów do Waszych potrzeb. Aby zachęcić Was do spróbowania naszych zajęć, organizujemy również zajęcia próbne w środę, 8 marca o godzinie 18.00. I to nie wszystko - pierwsze zajęcia dla Waszych dzieci są całkowicie za darmo!

Nie czekajcie - już teraz zapiszcie swoje pociechy na zajęcia KIDS GAMES w Steel Factory 12-100 Szczytno i dajcie im szansę na wspaniałą zabawę i rozwój fizyczny. Serdecznie zapraszamy!

Reklama

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 501 199 138

Adres klubu: ul. Dąbrowskiego 8, Szczytno.Komentarze do artykułu

Polak

Pani Anno, nie wiedziała Pani, że tzw. Polska jest 51 stanem USA? Ja zwyczajnie ignoruję wszystkie, sklepy, czy inne speluny, nad którymi widnieje angielski szyld, niech puste lemingi tam śmigają. Niebawem Polska znowu będzie Polską.

Anna

Czy naprawdę w Polsce żyją już same Angole, władające tylko jednym językiem, własnym? które nawet nie potrafią nazwać swoich imprez czy grup po polsku? to może ja pomogę: Steel Factory - fabryka stali, KIDS GAMES - DZIECIĘCE GRY. Dobrze jest wiedzieć, że Polacy w POLSCE MÓWIĄ I PISZĄ PO POLSKU! Jak to do organizatorów dotrze, to zapiszę dzieci do waszej grupy, teraz mam was, w ass. Nie spotkałam się jeszcze, żeby np. w UK, nazywano takie grupy czy imprezy w języku polskim.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama